Quote (jarabekg @ Oct 29 2015 09:00pm)
a világnak nincs szüksége rád
Quote (jarabekg @ Oct 29 2015 09:08pm)
Erőlködj csak, a mondanivalódba akkor sem kerül semmi eredeti vagy kicsit is szellemes. Menj és ugorj ki az ablakon.
miért van szükség erre az agresszív, paraszt viselkedésre
miért nem lehet ignorálni ha nem tetszik a poénja?!
mintha az anyádat ölte volna meg, rögtön a halálát kívánod
inb4 nem értem, mert így kell viselkedni másokkal, hogy szebb legyen a világ
This post was edited by Senee on Oct 29 2015 03:54pm