d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1484048414842484348445001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 29 2015 03:13pm
Quote (jarabekg @ 29 Oct 2015 23:08)
Erőlködj csak, a mondanivalódba akkor sem kerül semmi eredeti vagy kicsit is szellemes. Menj és ugorj ki az ablakon.


Sajnos én nem érek fel az anyázás és a síró csecsemőt ütlegelő nő poénok szintjére.
Majd akkor fogok kiugrani az ablakon, ha viccesnek tartom, ahogy egy csecsemőt ütlegelnek vagy 20 percen keresztül.
Akkor tényleg ki fogok ugrani, mert egy akkora szar lennék, amire tényleg nincs szüksége a világnak.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 29 2015 03:27pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 29 2015 10:13pm)
Sajnos én nem érek fel az anyázás és a síró csecsemőt ütlegelő nő poénok szintjére.
Majd akkor fogok kiugrani az ablakon, ha viccesnek tartom, ahogy egy csecsemőt ütlegelnek vagy 20 percen keresztül.
Akkor tényleg ki fogok ugrani, mert egy akkora szar lennék, amire tényleg nincs szüksége a világnak.


: )
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 29 2015 03:28pm
Quote (jarabekg @ 29 Oct 2015 23:27)
: )


( :
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 29 2015 03:54pm
Quote (jarabekg @ Oct 29 2015 09:00pm)
a világnak nincs szüksége rád


Quote (jarabekg @ Oct 29 2015 09:08pm)
Erőlködj csak, a mondanivalódba akkor sem kerül semmi eredeti vagy kicsit is szellemes. Menj és ugorj ki az ablakon.


miért van szükség erre az agresszív, paraszt viselkedésre

miért nem lehet ignorálni ha nem tetszik a poénja?!
mintha az anyádat ölte volna meg, rögtön a halálát kívánod

inb4 nem értem, mert így kell viselkedni másokkal, hogy szebb legyen a világ

This post was edited by Senee on Oct 29 2015 03:54pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 29 2015 03:56pm
Quote (Senee @ Oct 29 2015 10:54pm)
miért van szükség erre az agresszív, paraszt viselkedésre

miért nem lehet ignorálni ha nem tetszik a poénja?!
mintha az anyádat ölte volna meg, rögtön a halálát kívánod

inb4 nem értem, mert így kell viselkedni másokkal, hogy szebb legyen a világ


őt zavarja ha valaki szipog a buszon, engem zavar ha valaki szar poént ír le
ilyen ez
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 29 2015 03:59pm
Quote (jarabekg @ Oct 29 2015 09:56pm)
őt zavarja ha valaki szipog a buszon, engem zavar ha valaki szar poént ír le
ilyen ez


de nyilván ő se mond a szipogós fasznak olyat, hogy ölje meg magát
gondold azt és utána ignoráld vagy adj neki egy kötele...khm akarom mondani zsepit és kész


miért gondolod azt hogy a gyilkosság és a halál megoldás az ilyen problémákra
ha ilyen dolgokat így oldanál meg akkor el se bírom képzelni milyen ötleteid lennének a nehezebb helyzetek kezelésére
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 29 2015 04:01pm
Quote (Senee @ 29 Oct 2015 23:59)
de nyilván ő se mond a szipogós fasznak olyat, hogy ölje meg magát
gondold azt és utána ignoráld vagy adj neki egy kötele...khm akarom mondani zsepit és kész


miért gondolod azt hogy a gyilkosság és a halál megoldás az ilyen problémákra
ha ilyen dolgokat így oldanál meg akkor el se bírom képzelni milyen ötleteid lennének a nehezebb helyzetek kezelésére


Jarabekg-vel beszélsz.

Segítek:
A srác jelenlétében hangosan lekövérezi és gúnyolja a magyarul nem tudó barátnőjét.
Röhög, hogy egy nő 20 percig ütlegeli a csecsemő gyerekét, mert az sír.
Kiveszi rici szájából a cigit, eltöri, rátapos és hangosan röhög.
Fojtogatta Mátét.
Jarabekg.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 29 2015 04:02pm
valaki nem lesz kinn az usaban a black friday alatt? ^_^
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 29 2015 04:03pm
Quote (fahrii @ 29 Oct 2015 23:02)
valaki nem lesz kinn az usaban a black friday alatt? ^_^


330millio nyomorult nem eleg?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 29 2015 04:04pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 29 2015 10:01pm)
Jarabekg-vel beszélsz.

Segítek:
A srác jelenlétében hangosan lekövérezi és gúnyolja a magyarul nem tudó barátnőjét.
Röhög, hogy egy nő 20 percig ütlegeli a csecsemő gyerekét, mert az sír.
Kiveszi rici szájából a cigit, eltöri, rátapos és hangosan röhög.
Fojtogatta Mátét.
Jarabekg.


nem akarok ebben az univerzumban élni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1484048414842484348445001Next
Closed New Topic New Poll