☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
483
484
485
486
487
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 665981
Replies: 50000
Track Topic
takii
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold
:
70.00
#4841
May 17 2013 09:59am
Quote (ecneB @ May 17 2013 04:41pm)
már megbocsáss, de alapból a kérdésed volt hülyeség. mégis mit vártál?
nyitni kellett volna egy új pollt kedves?
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#4842
May 17 2013 10:06am
Quote (takii @ 17 May 2013 17:59)
nyitni kellett volna egy új pollt kedves?
vagy csak elég lett volna végiggondolnod magadban, hogy mire van szükséged. 14 éveddel kedvesezel. vicces
takii
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold
:
70.00
#4843
May 17 2013 10:08am
Quote (ecneB @ May 17 2013 05:06pm)
vagy csak elég lett volna végiggondolnod magadban, hogy mire van szükséged. 14 éveddel kedvesezel. vicces
amúgy semmi rosszindulat nem volt most bennem, ellentétben az előbbi 'vitánál'
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#4844
May 17 2013 11:02am
Patriarch PajzsosKurva
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#4845
May 17 2013 11:22am
jófej kutya
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#4846
May 17 2013 11:23am
nézem előzetest ebből a trashbudapestből..milyen jó csöcsei vannak már annak az aggresszívfejű szőkének!
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#4847
May 17 2013 11:24am
Quote (szabika @ May 17 2013 05:23pm)
nézem előzetest ebből a trashbudapestből..milyen jó csöcsei vannak már annak az aggresszívfejű szőkének!
anikó>all
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#4848
May 17 2013 11:27am
Quote (Senee @ May 17 2013 06:24pm)
anikó>all
szal ez anikó?
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#4849
May 17 2013 11:27am
Világ életemben Office 2003 párti voltam, de a melóhelyen annyira hozzászoktam a 2013-hoz, hogy most itthon elővéve a munkákat, a hányinger kerülget a 2003-tól. -.-
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#4850
May 17 2013 11:28am
kövi hónap 8-án új lakótársam lesz :~)
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
483
484
485
486
487
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact