Quote (Xrd @ 12 Mar 2010 12:28)
nemhiszem el h nem viszik :C
Tanácsos lett volna, egy 75-100fgt megadni startanak. Nem egy 20fgs starttal lehúzni az egészet.
Quote (Xrd @ 12 Mar 2010 12:35)
köszönd classiknak ~~
Én nem köszönöm senkinek, nem az én topicom.
This post was edited by Winster on Mar 12 2010 04:39am