d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1483484485486487830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Mar 12 2010 04:28am
nemhiszem el h nem viszik :C
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Mar 12 2010 04:33am
Quote (Xrd @ 12 Mar 2010 12:28)
nemhiszem el h nem viszik :C


Tanácsos lett volna, egy 75-100fgt megadni startanak. Nem egy 20fgs starttal lehúzni az egészet.


Quote (Xrd @ 12 Mar 2010 12:35)
köszönd classiknak ~~



Én nem köszönöm senkinek, nem az én topicom.

This post was edited by Winster on Mar 12 2010 04:39am
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Mar 12 2010 04:35am
Quote (Winster @ Mar 12 2010 10:33am)
Tanácsos lett volna, egy 75-100fgt megadni startanak. Nem egy 20fgs starttal lehúzni az egészet.


köszönd classiknak ~~
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Mar 12 2010 04:36am
Quote (Xrd @ Mar 12 2010 11:35am)
köszönd classiknak ~~


írd be, hogy "Well, i don't need low offers like this, so let's say the start is 100fg."
Member
Posts: 18,542
Joined: Jan 6 2009
Gold: 4.00
Warn: 10%
Mar 12 2010 10:45am


érhet vmit?
Banned
Posts: 797
Joined: Mar 2 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 12 2010 10:48am
Quote (ClaSSikal @ Mar 12 2010 05:45pm)
http://i39.tinypic.com/2uqd3dh.jpg

érhet vmit?


hát valamennyit biztos ér, de azért nem olyan jó, mert str alapból fölösleges mb sorcra (mivel whistan van nála)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 12 2010 10:56am
Quote (Woland_Professzor @ Mar 12 2010 05:48pm)
hát valamennyit biztos ér, de azért nem olyan jó, mert str alapból fölösleges mb sorcra (mivel whistan van nála)


vita sorcon nem hiszem ^^
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Mar 12 2010 11:01am
Postolom ide is, várom az ötleteket.



This post was edited by championmath on Mar 12 2010 11:01am
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Mar 12 2010 11:04am
Quote (championmath @ 12 Mar 2010 19:01)
Postolom ide is, várom az ötleteket.

http://img19.imageshack.us/img19/2717/screenshot028aw.jpg


Ha ezen nem chain lenne, jó is lenne mldre, de így elég használhatatlan.

This post was edited by Winster on Mar 12 2010 11:04am
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Mar 12 2010 11:22am
Quote (Winster @ Mar 12 2010 07:04pm)
Ha ezen nem chain lenne, jó is lenne mldre, de így elég használhatatlan.


Nem pvp fegyver hanem pvm, high levelre stylosoknak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1483484485486487830Next
Closed New Topic New Poll