Quote (CyberPunk666 @ Jul 24 2017 09:56am)
CEO szinten nem ciki, ha nem a még meg sem jelent iPhone van neked? Hanem egy olcsó kínai?
termeszetesen a meg ki nem adott ajfon 12essem van. ez csak arra kell, hogy az asztal moge beesett szarokat kipiszkaljam