☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
482
483
484
485
486
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 665982
Replies: 50000
Track Topic
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#4831
May 17 2013 06:11am
Quote (takii @ 17 May 2013 13:09)
nem kezdi el a donolós sablonszöveget.
ja.
fel kellene már nőnöm, tudom.
most megyek is és nézek még pár rész dragon ball-t
takii
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold
:
70.00
#4832
May 17 2013 06:12am
Quote (TassassinHc @ May 17 2013 01:11pm)
ja.
fel kellene már nőnöm, tudom.
most megyek is és nézek még pár rész dragon ball-t
btw dragon ball. téged is be kéne tiltatni
Vismajor
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#4833
May 17 2013 06:19am
Quote (takii @ May 17 2013 01:09pm)
nem kezdi el a donolós sablonszöveget.
kuss, inkább donolj
takii
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold
:
70.00
#4834
May 17 2013 06:20am
Quote (Vismajor @ May 17 2013 01:19pm)
kuss, inkább donolj
ez már más
TassassinHc
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold
:
3.03
#4835
May 17 2013 06:43am
http://index.hu/nagykep/2013/05/05/repulogepcsontvazak_a_vilag_korul/
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#4836
May 17 2013 06:58am
Quote (TassassinHc @ 17 May 2013 13:07)
sokan mások se küldtek el.
(többek között, azt hiszem te sem
)
nem kötekedtem - csak nem értem, h minek kell "szarok beléd" -el reagálni valamire...
En senkit se kuldok el.
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#4837
May 17 2013 08:05am
megyek feladok két lottót a maradék aprópénzemből
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#4838
May 17 2013 08:54am
nem, nem boritottam ki 3 pohar sort az etterem kozepen. Ja, de.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#4839
May 17 2013 08:57am
Quote (Ghostmasterq @ 17 May 2013 16:54)
nem, nem boritottam ki 3 pohar sort az etterem kozepen. Ja, de.
kirúgnak
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#4840
May 17 2013 09:41am
Quote (takii @ 17 May 2013 14:09)
nem kezdi el a donolós sablonszöveget.
már megbocsáss, de alapból a kérdésed volt hülyeség. mégis mit vártál?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
482
483
484
485
486
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact