d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14824834844854865001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 2 2010 03:10pm
Quote (chickenbone @ 2 Sep 2010 23:04)
azt hittem h az irod h "pedig rlben nevetségesen kevés huf ahhoz képest hogy mekkora gazdag surmo vagyok"
^^


Mondjuk ez is true :C

Mutasd milyen raget toltál le plox!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 2 2010 03:18pm
Quote (Flutter @ Sep 2 2010 10:09pm)
és akkor te mi a faszt csinálsz otthon?
menj eszméletlen csajokra vadászni!


nekünk is most van kari záróbuli pedig én még szép is vagyok nem ugy mint tomi meg te
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 2 2010 03:22pm
Quote (Flutter @ 2 Sep 2010 23:09)
és akkor te mi a faszt csinálsz otthon?
menj eszméletlen csajokra vadászni!


Nagyon alja hely ez az egyetem, a zene is rémes. Tavaly legalább Belgakoncert volt, arra át is ballagtam.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 2 2010 03:23pm
Quote (szabika @ 2 Sep 2010 23:18)
nekünk is most van kari záróbuli pedig én még szép is vagyok nem ugy mint tomi meg te


Ez együtt van vikkel meg építészekkel, nem? Akkor pedig összefuthattál volna 3-4 osztálytársammal... Nem tudod miről maradtál le!

Quote (josheide @ 2 Sep 2010 23:22)
Nagyon alja hely ez az egyetem, a zene is rémes. Tavaly legalább Belgakoncert volt, arra át is ballagtam.


Lélekben már arab zenére meg hastáncra készülsz, MI?

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 2 2010 03:24pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 2 2010 03:24pm
Quote (szabika @ Sep 2 2010 10:18pm)
nekünk is most van kari záróbuli pedig én még szép is vagyok nem ugy mint tomi meg te


Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 2 2010 03:25pm
Quote (Flutter @ 2 Sep 2010 23:24)
http://img522.imageshack.us/img522/7342/epicj.jpg


Én ezen nem indultam...

btw nem olyan nagy dicsőség megnyerni egy szépségversenyt ahol fiúk a zsűri tagjai :'D

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 2 2010 03:25pm
Member
Posts: 1,980
Joined: May 27 2009
Gold: 25.04
Sep 2 2010 03:25pm
Quote (Flutter @ 2 Sep 2010 22:24)
http://img522.imageshack.us/img522/7342/epicj.jpg


megmondtam azért nyerted meg mert én nem szerepeltem a listán
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Sep 2 2010 03:25pm
Quote (Flutter @ 2 Sep 2010 23:24)
http://img522.imageshack.us/img522/7342/epicj.jpg


de csak mert nem indultam! B)
Member
Posts: 1,980
Joined: May 27 2009
Gold: 25.04
Sep 2 2010 03:26pm
epic fail











































is epic
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Sep 2 2010 03:26pm
· Total Transactions: 202 · Gold In/Out: 8,493.49 / -6,695.90

jó nap volt a mai :D:D:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev14824834844854865001Next
Closed New Topic New Poll