Quote (szabika @ 2 Sep 2010 23:18)
nekünk is most van kari záróbuli pedig én még szép is vagyok nem ugy mint tomi meg te
Ez együtt van vikkel meg építészekkel, nem? Akkor pedig összefuthattál volna 3-4 osztálytársammal... Nem tudod miről maradtál le!
Quote (josheide @ 2 Sep 2010 23:22)
Nagyon alja hely ez az egyetem, a zene is rémes. Tavaly legalább Belgakoncert volt, arra át is ballagtam.
Lélekben már arab zenére meg hastáncra készülsz, MI?
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 2 2010 03:24pm