d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1481482483484485614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,224
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 26 2015 08:37am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2015 07:40am)
vagy inkabb ne feledkezzunk meg arrol, hogy elotte tiz evig nyomtatok az osszes tobbi cs-vel, es halal mindegy, hogy a go-ban mennyi oratok van :D


van par dolog amit meg kell tanulni a jatekban es ha erre valaki nem jon ra parszaz ora alatt az megerdemli, hogy szar es low ranku oroszok ellen jatszik. nem kell ahhoz 10ev, hogy rajojj ez csapatjatek es nem arrol szol, hogy mesz el lelosz mindekit

pozicio : mindig johet az enemy, szinte mindenhonnan, kiveve ha egyutt rusholnak valahova. ezert mindig meg kell prbalni, fedezektol fedezekig mozogni.
info : mindig a fontosat a leggyorsabban, hol mennyi, mit csinalnak. (idoben amint van valami mozgas, trappok stb)
riziko : ha rossz helyzetben vagy "vissza kell vonulni" megvarni a csapattarsaid es veluk bemenni vagy csak odaadni a kort a fegyverekert cserebe
penz: gazdalkodj okosan, pisztoly kevo / smg koroknek nagyfegyo ellen semmi ertelme. kovetkezo korben nagy fegyoval 2db flasdhbang 100x otbbet er, a csapatodat hatraltatod ha nincs penzed mert elbaszod foloslegesen
granatok: meg kell tanulni oket hasznalni, a garnyok az ellenfel lassitasara, elonytelen helyzetbe hozasara vannak, hogy a tarsaid tudjanak zarni es segiteni, nem pedig arra, hogy eldobald kor ejen vagy pedig elovedd lovoldozes kozben (par kivetel van, ha jo fedezekben vagy)
loves, mozgas: szituacio fuggo, mindig mashogy kell loni, mozogni. ha tart rad az enemy, ha eppen hataban/oldalaban vagy es nem figyel rad, ha elfut melletted es nem vesz eszre. 1 kis hiba es elbaszod meg a hatba / oldalba loves alap kort is. meg kell tanulni, hogyan kell kijonni fal mogul wp ellen, mikor kell mozogni es mikor kell loni az enemyt stb.. ez bovebb ezt le nem irom :D
a loves pontossaga az ami a legkevesbe szamit a jatekban, szerencsere, mert csgoban fele annyira nem lovok jol mint amennyire 1.6ban lottem :lol:

ha ezeket tudja az egesz csapat akkor 10bol 9 meccset nyersz, meg ha csalokat, zero lovoket dobal be akkor is.




Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Oct 26 2015 08:41am
Quote (Coolface @ 26 Oct 2015 15:37)
van par dolog amit meg kell tanulni a jatekban es ha erre valaki nem jon ra parszaz ora alatt az megerdemli, hogy szar es low ranku oroszok ellen jatszik. nem kell ahhoz 10ev, hogy rajojj ez csapatjatek es nem arrol szol, hogy mesz el lelosz mindekit

pozicio : mindig johet az enemy, szinte mindenhonnan, kiveve ha egyutt rusholnak valahova. ezert mindig meg kell prbalni, fedezektol fedezekig mozogni.
info : mindig a fontosat a leggyorsabban, hol mennyi, mit csinalnak. (idoben amint van valami mozgas, trappok stb)
riziko : ha rossz helyzetben vagy "vissza kell vonulni" megvarni a csapattarsaid es veluk bemenni vagy csak odaadni a kort a fegyverekert cserebe
penz: gazdalkodj okosan, pisztoly kevo / smg koroknek nagyfegyo ellen semmi ertelme. kovetkezo korben nagy fegyoval 2db flasdhbang 100x otbbet er, a csapatodat hatraltatod ha nincs penzed mert elbaszod foloslegesen
granatok: meg kell tanulni oket hasznalni, a garnyok az ellenfel lassitasara, elonytelen helyzetbe hozasara vannak, hogy a tarsaid tudjanak zarni es segiteni, nem pedig arra, hogy eldobald kor ejen vagy pedig elovedd lovoldozes kozben (par kivetel van, ha jo fedezekben vagy)
loves, mozgas: szituacio fuggo, mindig mashogy kell loni, mozogni. ha tart rad az enemy, ha eppen hataban/oldalaban vagy es nem figyel rad, ha elfut melletted es nem vesz eszre. 1 kis hiba es elbaszod meg a hatba / oldalba loves alap kort is. meg kell tanulni, hogyan kell kijonni fal mogul wp ellen, mikor kell mozogni es mikor kell loni az enemyt stb.. ez bovebb ezt le nem irom :D
a loves pontossaga az ami a legkevesbe szamit a jatekban, szerencsere, mert csgoban fele annyira nem lovok jol mint amennyire 1.6ban lottem :lol:

ha ezeket tudja az egesz csapat akkor 10bol 9 meccset nyersz, meg ha csalokat, zero lovoket dobal be akkor is.


nem olvastam el
Member
Posts: 30,224
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 26 2015 08:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2015 03:41pm)
nem olvastam el


ne is tedd, meg a vegen lenne valami skilled es nem master guardian 2ben faszlowoskodnal :)
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Oct 26 2015 08:46am
Quote (Coolface @ 26 Oct 2015 15:45)
ne is tedd, meg a vegen lenne valami skilled es nem master guardian 2ben faszlowoskodnal :)


>rajtad kivul ez erdekel valakit
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Oct 26 2015 09:03am
amugy elolvastam, kar volt ezt a postot megirnod, mert gecire nem errol szol, csak annyira nyomorek vagy, hogy nem fogod fel az agyaddal, hogy 10 ev tapasztalat/gyakorlat > barmi mas
es hala istennek 90%-ban azon megy el, hogy nem tudok/nak loni
kodiak is jol bebizonyitotta, hogy master tactics nem jo lofaszra se onmagaban, jol betanitotta a nagy teknikakat 4 noobnak, csak egyik se tudott loni, jol azt hitte, hogy igy majd nyernek, aztan kikaptak mint a szar :D
szoval folosleges tolni ezt az arrogans nyomorek dumat

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 26 2015 09:04am
Member
Posts: 23,634
Joined: Jan 17 2010
Gold: 520.00
Oct 26 2015 09:11am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2015 04:03pm)
amugy elolvastam, kar volt ezt a postot megirnod, mert gecire nem errol szol, csak annyira nyomorek vagy, hogy nem fogod fel az agyaddal, hogy 10 ev tapasztalat/gyakorlat > barmi mas
es hala istennek 90%-ban azon megy el, hogy nem tudok/nak loni
kodiak is jol bebizonyitotta, hogy master tactics nem jo lofaszra se onmagaban, jol betanitotta a nagy teknikakat 4 noobnak, csak egyik se tudott loni, jol azt hitte, hogy igy majd nyernek, aztan kikaptak mint a szar :D
szoval folosleges tolni ezt az arrogans nyomorek dumat


én játszok veled ha béna is vagy B)
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Oct 26 2015 09:13am
Quote (TrollBoss @ 26 Oct 2015 16:11)
én játszok veled ha béna is vagy B)


tolhatunk amugy vmikor
barátunknak nincs cséje?
Member
Posts: 23,634
Joined: Jan 17 2010
Gold: 520.00
Oct 26 2015 09:14am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2015 04:13pm)
tolhatunk amugy vmikor
barátunknak nincs cséje?


barátunknak csak nagy pocakja van )))


meg ő neki nincs nagyon ideje játszani, túlságosan teper

de tőlem se várj olyan sokat, eddig csak pubba játszottam az oroszokkal
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Oct 26 2015 09:17am
Quote (TrollBoss @ 26 Oct 2015 16:14)
barátunknak csak nagy pocakja van )))


meg ő neki nincs nagyon ideje játszani, túlságosan teper

de tőlem se várj olyan sokat, eddig csak pubba játszottam az oroszokkal


hát én se érek rá nagyon sokat tolni, csak ma volt már az uccsó zh-m (illetve még lesz egy most a héten, de az ezpz és csak pénteken) úgyhogy tolok ma párat )
Member
Posts: 30,224
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 26 2015 09:26am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 26 2015 04:03pm)
amugy elolvastam, kar volt ezt a postot megirnod, mert gecire nem errol szol, csak annyira nyomorek vagy, hogy nem fogod fel az agyaddal, hogy 10 ev tapasztalat/gyakorlat > barmi mas
es hala istennek 90%-ban azon megy el, hogy nem tudok/nak loni
kodiak is jol bebizonyitotta, hogy master tactics nem jo lofaszra se onmagaban, jol betanitotta a nagy teknikakat 4 noobnak, csak egyik se tudott loni, jol azt hitte, hogy igy majd nyernek, aztan kikaptak mint a szar :D
szoval folosleges tolni ezt az arrogans nyomorek dumat


kodiak ugy 15eve jatszott jol, mar cssben is faszlow volt, neked lehet jo jatekos igy mg2 bol nezve :lol:
10ev tapasztalat meg aztan nagy tapasztalat, ha a hitbox/mozgas/pozi teljesen mas mint abban a jatekban amivel jatszottam eddig, kerdezz meg par jobb jatekost, hogy mi koze van 1.6nak csgohoz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1481482483484485614Next
Add Reply New Topic New Poll