d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14814824834844855001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 2 2010 02:50pm
Quote (Ad4mz @ 2 Sep 2010 22:49)
1-2k


Quote (InfamousMythos @ 2 Sep 2010 22:49)
25$


Akkor felejtős, talán ha exair megadja a tartozását...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 2 2010 02:51pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Sep 2010 22:50)
Akkor felejtős, talán ha exair megadja a tartozását...


Szerintem jóeséllyel megkapnád az első don8re, ami kb 1k fg.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 2 2010 02:53pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Sep 2010 22:50)
Akkor felejtős, talán ha exair megadja a tartozását...


miért, mire kell neked az fg?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 2 2010 02:53pm
Quote (Ad4mz @ 2 Sep 2010 22:53)
miért, mire kell neked az fg?


EPENOR

nem tudom, de anno kurva sokat dolgoztam érte, és akkor még ért is valamit ez a 6-8k ami összesen van, nincs szívem így elkölteni. pedig rlben nevetségesen kevés huf ahhoz képest hogy mennyit "dolgoztam" érte :D

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 2 2010 02:54pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 2 2010 02:54pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Sep 2010 22:53)
EPENOR


És kit akarsz azzal megszúrni? ^^
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 2 2010 02:54pm
Quote (josheide @ 2 Sep 2010 22:54)
És kit akarsz azzal megszúrni? ^^


bárkit aki szembejön
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 2 2010 02:56pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Sep 2010 22:54)
bárkit aki szembejön


A dobócsillag is hatásos ilyesmire.
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 2 2010 03:04pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 2 2010 10:53pm)
EPENOR

nem tudom, de anno kurva sokat dolgoztam érte, és akkor még ért is valamit ez a 6-8k ami összesen van, nincs szívem így elkölteni. pedig rlben nevetségesen kevés huf ahhoz képest hogy mennyit "dolgoztam" érte :D


azt hittem h az irod h "pedig rlben nevetségesen kevés huf ahhoz képest hogy mekkora gazdag surmo vagyok"
^^

This post was edited by chickenbone on Sep 2 2010 03:04pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 2 2010 03:08pm
SÁRGALÁBÚ CINEGE CINEGE

A szomszédban főiskolás buli van. Nagyon király. :c
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 2 2010 03:09pm
Quote (josheide @ Sep 2 2010 10:08pm)
SÁRGALÁBÚ CINEGE CINEGE

A szomszédban főiskolás buli van. Nagyon király. :c


és akkor te mi a faszt csinálsz otthon?
menj eszméletlen csajokra vadászni!
Go Back To Magyar Topic List
Prev14814824834844855001Next
Closed New Topic New Poll