Quote (Ad4mz @ 2 Sep 2010 22:53)
miért, mire kell neked az fg?
EPENOR
nem tudom, de anno kurva sokat dolgoztam érte, és akkor még ért is valamit ez a 6-8k ami összesen van, nincs szívem így elkölteni. pedig rlben nevetségesen kevés huf ahhoz képest hogy mennyit "dolgoztam" érte
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 2 2010 02:54pm