d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1481482483484485830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Mar 10 2010 03:51pm
Quote (ClaSSikal @ 10 Mar 2010 23:48)
hát azér bármeiket nem mert vannak oan nice circek hogy csak nézek :)


Ott van az kedves aposztróf, nem tudom tetszik e látni. Amik verik, azok mind több ezer fgbe kerülnek, de ár/minőség mértékben nem. Ha neked +20 mana +20 life megér több ezer fg kiadást, hát rajta.

This post was edited by Winster on Mar 10 2010 03:55pm
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Mar 11 2010 07:01am
Quote (ClaSSikal @ Mar 10 2010 09:48pm)
hát azér bármeiket nem mert vannak oan nice circek hogy csak nézek :)


oan
Member
Posts: 5,681
Joined: Jun 24 2009
Gold: 4,000.00
Mar 11 2010 10:26am
Quote (WiLi_II @ 7 Mar 2010 09:15)
rare wirst blade

40ias
fools mod
-30% req
2sox

lvl38

eu hc ladder

Köszi :)


bump
Member
Posts: 7,114
Joined: Dec 22 2006
Gold: 97.00
Mar 11 2010 10:28am
Quote (WiLi_II @ 11 Mar 2010 17:26)
bump


crap nem ad semmi skillt igy low.

min 2 as 1-2 ls kéne ra es akkor meg ott van az is h nem claw es szar ias frame hozza szall mindent összevetve szar :c
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Mar 11 2010 10:28am
Quote (WiLi_II @ 11 Mar 2010 18:26)
bump


Vélemény szerint, ez használhatatlan.
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Mar 11 2010 12:05pm
Quote (WiLi_II @ 11 Mar 2010 17:26)
bump


no ed, useless
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Mar 12 2010 02:37am


érhet ez valamit? +1 soccal? vagy nélküle?
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Mar 12 2010 02:38am
Quote (Xrd @ Mar 12 2010 09:37am)
http://i44.tinypic.com/vwsuc1.jpg

érhet ez valamit? +1 soccal? vagy nélküle?


ofc.
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Mar 12 2010 03:23am
Quote (Xrd @ 12 Mar 2010 08:37)
http://i44.tinypic.com/vwsuc1.jpg

érhet ez valamit? +1 soccal? vagy nélküle?


sztem nem is keveset. De majd mondják a hozzáértők. abba az 1soxba meg sajna Zod kell.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Mar 12 2010 03:25am
Quote (atek555 @ Mar 12 2010 09:23am)
sztem nem is keveset. De majd mondják a hozzáértők. abba az 1soxba meg sajna Zod kell.


igen, énis erre gondoltam.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1481482483484485830Next
Closed New Topic New Poll