d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1480481482483484705Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 16 2017 11:58am
tfw
0
DAYS
7
HOURS
2
MINUTES
3
SECONDS
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 17 2017 02:25am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 16 Jul 2017 19:58)
tfw
0
DAYS
7
HOURS
2
MINUTES
3
SECONDS


ide fogok editelgetni ahogy nezem az epizodot, SPOILEREK:



m-muh patriarchy
tumblr ginger enekes csavo top kek

This post was edited by SummertimeClothes on Jul 17 2017 02:48am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 17 2017 02:57am
tfw alig emlekszek valamire elozo evad ota
hogy kerul clegane a falon tulra bwbvel?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 17 2017 02:59am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 17 2017 09:57am)
tfw alig emlekszek valamire elozo evad ota
hogy kerul clegane a falon tulra bwbvel?


??
csak mert esik a hó még nem biztos, hogy a falon túl vannak xD
sztem jon-ék fele tartanak és most mondják majd el nekik honnan jönnek a szörnyetegek

meg akiket eltemetett az régebben volt vmi jelenetben nem h aryaval voltak vmi családnál akik nem tudtak nekik mit adni vagy vmi ilyesmi
vagy azok meghaltak még ott a helyszínen? idk

This post was edited by Senee on Jul 17 2017 03:00am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 17 2017 03:02am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 17 2017 10:25am)
ide fogok editelgetni ahogy nezem az epizodot, SPOILEREK:



m-muh patriarchy


:S
reggel otkor felkeltem csak emiatt, hogy munkaba menet elott meg tudjam nezni

tbh teljesen objektiv velemenyem szerint ez a season lesz a leglowabb rated, latszik, hogy ez mar nem egy reszletes konyv alapjan keszult

Quote (SummertimeClothes @ Jul 17 2017 10:57am)
tfw alig emlekszek valamire elozo evad ota
hogy kerul clegane a falon tulra bwbvel?


nincsenek a falon tul
arrafele mennek
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 17 2017 03:08am
jo akkor alatta, a lenyeg hogy eszakon
azota gigoogleztam. az visszajott, hogy a swearangen banda megolese utan talalkoztak, de arra nem emlekeztem, hogy mentek volna valamerre ~~

Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 17 Jul 2017 11:02)
:S
reggel otkor felkeltem csak emiatt, hogy munkaba menet elott meg tudjam nezni

tbh teljesen objektiv velemenyem szerint ez a season lesz a leglowabb rated, latszik, hogy ez mar nem egy reszletes konyv alapjan keszult



nincsenek a falon tul
arrafele mennek


attol meg, hogy kb season 2 ota stabilan egyre elbaszottabb a sorozat, nem lesz rosszabb a ratingje lol
emberek megeszik a szart es repetat kernek)
8 golden globeot fog nyerni a season es lesz 2 confirmed spinoff movie, mire veget er, itt hallottatok eloszor

na es jorah miota van citadelben lol

na
csak egy scene volt daeneryssel es ott is alig beszelt, viszont nem volt egy csocs se, 6.5/10 nyitoepizod mindent egybeveve

This post was edited by SummertimeClothes on Jul 17 2017 03:18am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 17 2017 03:21am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 17 2017 10:08am)
na es jorah miota van citadelben lol


lol ilyeneken fennakadni
hát elment megoldani a dolgát azt a tudósokhoz fordult
inb4 hogy tesz meg 3242 mérföldet az alatt az idő alatt amig jon snow megbeszéli hogy kié lesz a kastély
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 17 2017 03:25am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 17 2017 11:08am)
jo akkor alatta, a lenyeg hogy eszakon
azota gigoogleztam. az visszajott, hogy a swearangen banda megolese utan talalkoztak, de arra nem emlekeztem, hogy mentek volna valamerre ~~



attol meg, hogy kb season 2 ota stabilan egyre elbaszottabb a sorozat, nem lesz rosszabb a ratingje lol
emberek megeszik a szart es repetat kernek)
8 golden globeot fog nyerni a season es lesz 2 confirmed spinoff movie, mire veget er, itt hallottatok eloszor

na es jorah miota van citadelben lol

na
csak egy scene volt daeneryssel es ott is alig beszelt, viszont nem volt egy csocs se, 6.5/10 nyitoepizod mindent egybeveve


hat evad vegere kiderul, kivancsi vagyok, hogy ez masoknak is igy jon-e at, hogy ez tenyleg szar lett
de az elso epizod nagy csalodas volt
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Jul 19 2017 02:40am
tfw 1 ora 45 perc alatt ertem be a munkahelyemre a szokasos 35 perc helyett

KOSZ ORBAN TE ROTHADT RETKES FEREG
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 19 2017 03:13am
Quote (BOSCH_CEO @ Jul 19 2017 09:40am)
tfw 1 ora 45 perc alatt ertem be a munkahelyemre a szokasos 35 perc helyett

KOSZ ORBAN TE ROTHADT RETKES FEREG


B)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1480481482483484705Next
Add Reply New Topic New Poll