d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14804814824834845001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 17 2013 05:45am
szerintetek vegyek 2,5 k-s névszinezést?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 17 2013 05:49am
Quote (takii @ 17 May 2013 12:45)
szerintetek vegyek 2,5 k-s névszinezést?


szerintem igen
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 17 2013 05:52am
Quote (takii @ 17 May 2013 12:45)
szerintetek vegyek 2,5 k-s névszinezést?


szerintem ne
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 17 2013 05:53am
csak azért, mert amikor még nem volt 2,5k fgm, akkor azt mondtam magamnak, hogy biztos hogy megveszem.
most meg nem akarom elkölteni. nemtudom :|
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 17 2013 05:53am
Quote (TassassinHc @ 17 May 2013 13:52)
szerintem ne


irigy vagy
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 17 2013 05:54am
Quote (takii @ 17 May 2013 12:53)
csak azért, mert amikor még nem volt 2,5k fgm, akkor azt mondtam magamnak, hogy biztos hogy megveszem.
most meg nem akarom elkölteni. nemtudom :|


donolj nekem 500 fg-t és minden nap megdicsérem a neved színét.
deal?



Quote (CyberPunk666 @ 17 May 2013 12:53)
irigy vagy


nem. csak hülyeség, szerintem.

This post was edited by TassassinHc on May 17 2013 05:55am
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 17 2013 05:54am
Quote (TassassinHc @ May 17 2013 12:54pm)
donolj nekem 500 fg-t és minden nap megdicsérem a neved színét.
deal?


szarok beléd
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 17 2013 05:55am
Quote (takii @ May 17 2013 12:45pm)
szerintetek vegyek 2,5 k-s névszinezést?


inkább donolj
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 17 2013 05:56am
Quote (takii @ 17 May 2013 12:54)
szarok beléd


keményebb vagy, mint tacsi szarja egy kiló széntabletta után.


kit érdekel, hogy mire vered el valaki más szerverén tárolt biteket, amik neked nehezen megszerzett fg-k? :wacko:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 17 2013 05:57am
Quote (TrollBoss @ 17 May 2013 12:55)
inkább donolj


azert eleg fura hogy a nagypapa keri meg a 13 eves gyerkocot hogy donoljon :DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev14804814824834845001Next
Closed New Topic New Poll