Quote (takii @ 17 May 2013 12:53)
csak azért, mert amikor még nem volt 2,5k fgm, akkor azt mondtam magamnak, hogy biztos hogy megveszem.
most meg nem akarom elkölteni. nemtudom :|
donolj nekem 500 fg-t és minden nap megdicsérem a neved színét.
deal?
Quote (CyberPunk666 @ 17 May 2013 12:53)
irigy vagy
nem. csak hülyeség, szerintem.
This post was edited by TassassinHc on May 17 2013 05:55am