d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14804814824834845001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Sep 2 2010 02:24pm
Quote (josheide @ 2 Sep 2010 21:24)
Ugyan miért? Egy részben spammtopicért? Nemes célt szolgál mindegyik!


ezt magyarázd be lc3nak :D
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 2 2010 02:27pm
Quote (b_daniel @ Sep 2 2010 09:24pm)
ezt magyarázd be lc3nak :D


szívesen belemagyaráznám a fejét a betonba
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 2 2010 02:46pm
annyira kurva jó hogy nincs 1 normális topic subon, de ha egy ember nyit egy minőségtelen spamtopicot, akkor minden barom követi mint a birka
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 2 2010 02:47pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Sep 2010 22:46)
annyira kurva jó hogy nincs 1 normális topic subon, de ha egy ember nyit egy minőségtelen spamtopicot, akkor minden barom követi mint a birka


Próbálkozz a donorfórumon, tök értelmes topicok vannak, csak angolul.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 2 2010 02:47pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 2 2010 09:46pm)
annyira kurva jó hogy nincs 1 normális topic subon, de ha egy ember nyit egy minőségtelen spamtopicot, akkor minden barom követi mint a birka


milyen minőségtelen?
MATRAC JÖJJÖN VISA!
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 2 2010 02:47pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Sep 2010 22:46)
annyira kurva jó hogy nincs 1 normális topic subon, de ha egy ember nyit egy minőségtelen spamtopicot, akkor minden barom követi mint a birka


rég nevettem ilyen jót a subon^^
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 2 2010 02:48pm
Quote (josheide @ 2 Sep 2010 22:47)
Próbálkozz a donorfórumon, tök értelmes topicok vannak, csak angolul.


Angol az nem para, inkább az a baj hogy soha nem donoltam semmit. Mennyit kéne donolnom accessért?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 2 2010 02:49pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Sep 2010 22:48)
Angol az nem para, inkább az a baj hogy soha nem donoltam semmit. Mennyit kéne donolnom accessért?


1-2k

Quote (Ghostmasterq @ 2 Sep 2010 22:47)
rég nevettem ilyen jót a subon^^


amúgy most én is
egyrészt mert végre itt vagyok amikor történik valami, másrészt nem valami random fröcsögését kell olvasnom, hanem spamfest megy

This post was edited by Ad4mz on Sep 2 2010 02:50pm
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 2 2010 02:49pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Sep 2010 22:48)
Angol az nem para, inkább az a baj hogy soha nem donoltam semmit. Mennyit kéne donolnom accessért?


25$
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Sep 2 2010 02:50pm
nvm

This post was edited by Eszilard on Sep 2 2010 02:50pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev14804814824834845001Next
Closed New Topic New Poll