Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Sep 2010 22:48)
Angol az nem para, inkább az a baj hogy soha nem donoltam semmit. Mennyit kéne donolnom accessért?
1-2k
Quote (Ghostmasterq @ 2 Sep 2010 22:47)
rég nevettem ilyen jót a subon^^
amúgy most én is
egyrészt mert végre itt vagyok amikor történik valami, másrészt nem valami random fröcsögését kell olvasnom, hanem spamfest megy
This post was edited by Ad4mz on Sep 2 2010 02:50pm