d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1479480481482483830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Mar 9 2010 03:28pm
Quote (IvOjoGhuRT @ 9 Mar 2010 20:39)
hc-ban kétlem -_-


Csak ne kételkedj a szavamban!
Member
Posts: 8,331
Joined: Oct 1 2008
Gold: 3,029.76
Mar 9 2010 05:04pm
nvm

This post was edited by Ekart on Mar 9 2010 05:21pm
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Mar 9 2010 05:11pm
Elsőnek editeld a képed, mert warnos a shop miatt. 30as blizzerről még nem halottam, ha van ér valamicskét, ha nincs kuka.
Member
Posts: 8,331
Joined: Oct 1 2008
Gold: 3,029.76
Mar 9 2010 05:13pm
1soso sk 3blizz 2ts 2 tele

lv rq: 26
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 9 2010 05:14pm
Quote (Ekart @ Mar 10 2010 01:13am)
1soso sk 3blizz 2ts 2 tele

lv rq: 26


Az előző postból a képet azért töröld ki! ;)

Quote (Ekart @ Mar 10 2010 01:17am)
http://kepfeltoltes.hu/100310/yee_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Ez mind oké, de párral feljebb ott van tőled egy post, amiben vagy 1 kép, amit ki kéne törölni! :) Na várjál... PM sent! :P

Quote (Ekart @ Mar 10 2010 01:04am)
nvm


;)

This post was edited by Fezmin on Mar 9 2010 05:30pm
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Mar 9 2010 05:14pm
198ed-6ll eth titan kb?
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Mar 9 2010 05:16pm
Quote (atek555 @ 10 Mar 2010 01:14)
198ed-6ll eth titan kb?


Uppold, inyenket nlen 100+fgért ellehet szórni.
Member
Posts: 8,331
Joined: Oct 1 2008
Gold: 3,029.76
Mar 9 2010 05:17pm
Quote (Winster @ Mar 10 2010 12:11am)
Elsőnek editeld a képed, mert warnos a shop miatt. 30as blizzerről még nem halottam, ha van ér valamicskét, ha nincs kuka.




This post was edited by Ekart on Mar 9 2010 05:17pm
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Mar 9 2010 05:17pm
Quote (Ekart @ 10 Mar 2010 01:17)


Oh, most nézem, hogy nincs rajta fcr, így automatán kuka.

Quote (Ekart @ 10 Mar 2010 01:18)
értem akk sztem 15fgs offert elfogadom xD


De el ám!

This post was edited by Winster on Mar 9 2010 05:18pm
Member
Posts: 8,331
Joined: Oct 1 2008
Gold: 3,029.76
Mar 9 2010 05:18pm
értem akk sztem 15fgs offert elfogadom xD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1479480481482483830Next
Closed New Topic New Poll