d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev14748495051172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2016 03:01am
kéne egy manager, aki a szabadidőm során is megmondja, hogy mit csináljak és hogyan
így talán jobban élvezném a szabadidőmet, hiszen arra van szükségem, hogy megmondják mit csináljak
hmm ezen elgondolkozok majd
ja várj, nem gondolkozok, csak megkérem majd a manager úrat, hogy mondja meg mit csináljak
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2016 03:04am
Quote (jarabekg @ Aug 26 2016 09:00am)
szerintem se, mert ebben sehol nincs managere'd B) , te meg úgy sem fogod elismerni azt, hogy egyszerűen képtelen vagy értelmesen élvezetesen tölteni a szabadidődet, és hogy ez gáz :wacko:


az a baj, hogy
1. fingod nincsen mi a faszról beszélsz
2. ezek szerint nem hogy jó, de még egy középszar munkahelyet se láttál
3. az elmúlt ~5 postod alapján olyan sötét parasztnak tűnsz, hogy az szavakba se tudom önteni
4. továbbra sincs fingod miről beszélsz, de azt legalább nagy hanggal csinálod

elhiszem, hogy számodra az, hogy munka közben produktívabbnak érzi magát az ember, mint otthon lolozás közben kurvára távol áll tőled, mert ha nekem is papírokat kéne tologatnom, meg kávét főznöm másoknak, akkor valszeg én is könnyes szemmel várnám a nap végét :(
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 26 2016 03:06am
Quote (llllllllllll @ Aug 26 2016 10:04am)
az a baj, hogy
1. fingod nincsen mi a faszról beszélsz
2. ezek szerint nem hogy jó, de még egy középszar munkahelyet se láttál
3. az elmúlt ~5 postod alapján olyan sötét parasztnak tűnsz, hogy az szavakba se tudom önteni
4. továbbra sincs fingod miről beszélsz, de azt legalább nagy hanggal csinálod

elhiszem, hogy számodra az, hogy munka közben produktívabbnak érzi magát az ember, mint otthon lolozás közben kurvára távol áll tőled, mert ha nekem is papírokat kéne tologatnom, meg kávét főznöm másoknak, akkor valszeg én is könnyes szemmel várnám a nap végét :(


Olyan dolgokat írsz róla, amik már évek óta mindenki számára nyilvánvalóak. Én pont ezért tudtam le a dolgot egy "Rendben."-nel.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 26 2016 03:07am
mi a helyzet 1 nimfoman prostival pl?
imad dugni, a munkaja pedig a dugas
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 26 2016 03:18am
Quote (llllllllllll @ Aug 26 2016 10:04am)
az a baj, hogy
1. fingod nincsen mi a faszról beszélsz
2. ezek szerint nem hogy jó, de még egy középszar munkahelyet se láttál
3. az elmúlt ~5 postod alapján olyan sötét parasztnak tűnsz, hogy az szavakba se tudom önteni
4. továbbra sincs fingod miről beszélsz, de azt legalább nagy hanggal csinálod

elhiszem, hogy számodra az, hogy munka közben produktívabbnak érzi magát az ember, mint otthon lolozás közben kurvára távol áll tőled, mert ha nekem is papírokat kéne tologatnom, meg kávét főznöm másoknak, akkor valszeg én is könnyes szemmel várnám a nap végét :(


Jol van nyugodj le, semmi gond, hogy nincs olyan hobbid, amiben produktivabbnak erzed magad, mint munkaban, ez nem elvaras mindenkitol. Ugyan ugy, ahogy az sem elvaras, hogy mindenkinek legyen onallo gondolata, arra peldaul ott vannak a vallasos emberek.

Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 26 2016 10:07am)
mi a helyzet 1 nimfoman prostival pl?
imad dugni, a munkaja pedig a dugas



gondolom egy nimfoman prosti sem kover nagypapakkal a nap minden pillanataban akar dugni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2016 03:21am
Quote (jarabekg @ Aug 26 2016 09:18am)
Jol van nyugodj le, semmi gond, hogy nincs olyan hobbid, amiben produktivabbnak erzed magad, mint munkaban, ez nem elvaras mindenkitol. Ugyan ugy, ahogy az sem elvaras, hogy mindenkinek legyen onallo gondolata, arra peldaul ott vannak a vallasos emberek.




gondolom egy nimfoman prosti sem kover nagypapakkal a nap minden pillanataban akar dugni


boldogak a lelki szegények
:wacko:
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 26 2016 03:22am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 26 2016 09:07am)
mi a helyzet 1 nimfoman prostival pl?
imad dugni, a munkaja pedig a dugas


igazából szerintem van némi igazság amit a főzsidó úr mond, csak hát ebben a kretén fasszopó stílusban akad ki a köcsög-o-méter
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 26 2016 03:24am
Quote (rapiddani @ Aug 26 2016 09:22am)
igazából szerintem van némi igazság amit a főzsidó úr mond, csak hát ebben a kretén fasszopó stílusban akad ki a köcsög-o-méter


az a szerencse, hogy írtam egy dolgot
aztán ő hozzáköltött még hármat
abból a háromból következtetett további kettőre
ezt a kettőt szánalmasnak állította be

és most azt hiszi neki van igaza
kár vele foglalkozni szerintem
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 26 2016 03:26am
Quote (jarabekg @ 26 Aug 2016 11:18)
Jol van nyugodj le, semmi gond, hogy nincs olyan hobbid, amiben produktivabbnak erzed magad, mint munkaban, ez nem elvaras mindenkitol. Ugyan ugy, ahogy az sem elvaras, hogy mindenkinek legyen onallo gondolata, arra peldaul ott vannak a vallasos emberek.




gondolom egy nimfoman prosti sem kover nagypapakkal a nap minden pillanataban akar dugni


hat igazabol van az a kategoria, akinek mind1
oreg, fiatal, csunya, a lenyeg, hogy basszon vkivel
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 26 2016 03:26am
Quote (rapiddani @ Aug 26 2016 10:22am)
igazából szerintem van némi igazság amit a főzsidó úr mond, csak hát ebben a kretén fasszopó stílusban akad ki a köcsög-o-méter


szerintem olvasott valamit arrol, hogy a dontesek, variaciok mennyire megkeseritik az ember eletet es hogy mennyire gaz hogy az emberek tobbsegenek nincs egyenisege, elete, aztan jol elszolta magat es mostmar csak azert is setaltatja a dinoszauruszt
Go Back To Magyar Topic List
Prev14748495051172Next
Add Reply New Topic New Poll