Quote (llllllllllll @ Aug 26 2016 10:04am)
az a baj, hogy
1. fingod nincsen mi a faszról beszélsz
2. ezek szerint nem hogy jó, de még egy középszar munkahelyet se láttál
3. az elmúlt ~5 postod alapján olyan sötét parasztnak tűnsz, hogy az szavakba se tudom önteni
4. továbbra sincs fingod miről beszélsz, de azt legalább nagy hanggal csinálod
elhiszem, hogy számodra az, hogy munka közben produktívabbnak érzi magát az ember, mint otthon lolozás közben kurvára távol áll tőled, mert ha nekem is papírokat kéne tologatnom, meg kávét főznöm másoknak, akkor valszeg én is könnyes szemmel várnám a nap végét :(
Jol van nyugodj le, semmi gond, hogy nincs olyan hobbid, amiben produktivabbnak erzed magad, mint munkaban, ez nem elvaras mindenkitol. Ugyan ugy, ahogy az sem elvaras, hogy mindenkinek legyen onallo gondolata, arra peldaul ott vannak a vallasos emberek.
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 26 2016 10:07am)
mi a helyzet 1 nimfoman prostival pl?
imad dugni, a munkaja pedig a dugas
gondolom egy nimfoman prosti sem kover nagypapakkal a nap minden pillanataban akar dugni