d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev147484950514765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 8 2015 09:53am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 8 2015 05:26pm)
kéne vegyek whiskyt


aztán idehozni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 8 2015 09:54am
Quote (cowding @ 8 Jun 2015 17:53)
aztán idehozni


erről lehet szó valamikor
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 8 2015 10:59am
mi a fasz ez, hogy kb egy órája daraboltam hagymát, akkor semmi baja nem volt a szememnek, és most kezdi el irritálni
?????????????????????
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 8 2015 11:01am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Jun 2015 17:59)
mi a fasz ez, hogy kb egy órája daraboltam hagymát, akkor semmi baja nem volt a szememnek, és most kezdi el irritálni
?????????????????????


miert injektaltad a szemedbe
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 8 2015 11:03am
Quote (GoreKnight9 @ 8 Jun 2015 19:01)
miert injektaltad a szemedbe


azt hittem marihuána
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 8 2015 11:04am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Jun 2015 18:59)
mi a fasz ez, hogy kb egy órája daraboltam hagymát, akkor semmi baja nem volt a szememnek, és most kezdi el irritálni
?????????????????????


ilyen olyankor szokott előfordulni, amikor nem mosol keze és utána hozzányúlsz a szemedhez.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 8 2015 11:15am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Jun 2015 18:59)
mi a fasz ez, hogy kb egy órája daraboltam hagymát, akkor semmi baja nem volt a szememnek, és most kezdi el irritálni
?????????????????????


gondolom belenyúltál

ne legyél már noob
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 8 2015 11:16am
Quote (CyberPunk666 @ 8 Jun 2015 19:04)
ilyen olyankor szokott előfordulni, amikor nem mosol keze és utána hozzányúlsz a szemedhez.


Quote (RRC @ 8 Jun 2015 19:15)
gondolom belenyúltál

ne legyél már noob


>hozzá se nyúltam a kezemmel a hagymához csak a külsejéhez
de még ha hozzá is nyúltam volna se nyúltam a szememhez :wacko:

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 8 2015 11:17am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 8 2015 11:18am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Jun 2015 19:16)
>hozzá se nyúltam a kezemmel a hagymához csak a külsejéhez
de még ha hozzá is nyúltam volna se nyúltam a szememhez :wacko:


akkor a levegőn keresztül beleinjektálódott a szemgödrödbe
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 8 2015 11:19am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Jun 2015 19:16)
>hozzá se nyúltam a kezemmel a hagymához csak a külsejéhez
de még ha hozzá is nyúltam volna se nyúltam a szememhez :wacko:


Akkor csak a kvantummechanikai alagút-effektus lehet és semmi más.
Go Back To Magyar Topic List
Prev147484950514765Next
Add Reply New Topic New Poll