d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1474849505179Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2014 01:55am
kár hogy nem maradtam :c de azért jó volt, józanul még normális volt a társaság
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 01:56am
Quote (xGurke @ 24 Sep 2014 08:55)
kár hogy nem maradtam :c de azért jó volt, józanul még normális volt a társaság


Veled nem is tudtam beszelgetni amig ottvoltal.

:(
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 01:58am
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 08:50)
Junius kozepeig bro. Nincsenek excusok.


na ennek most orulok, mert levi azt mondta, hogy valoszinu akkor mar nem vagy itthon

januar vegen, februar elejen siman mehetne valami, viszont lehet pesten kene adameknal, egerszegre nem hiszem h sokan lemasznanak, en meg rajottem igy a kepek alapjan, hogy a mostani tarsasag nagy reszere kivancsi lennek :D

btw anarkinrol nem keszult kep?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 02:01am
-ez en baratnom modell
-az enyem is
-nem vismajor a te csajod nem modell
*megüt*

aztan mar meshnemk nem mert nekimenni, pedig o elbol mondta, hogy vismajor kover nod van : DDDDDDD

istenem szegeny fogyatekos, ricivel is vagy haromszor majdnem osszeverekedtek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 02:01am
Quote (Fej @ 24 Sep 2014 08:58)
na ennek most orulok, mert levi azt mondta, hogy valoszinu akkor mar nem vagy itthon

januar vegen, februar elejen siman mehetne valami, viszont lehet pesten kene adameknal, egerszegre nem hiszem h sokan lemasznanak, en meg rajottem igy a kepek alapjan, hogy a mostani tarsasag nagy reszere kivancsi lennek :D

btw anarkinrol nem keszult kep?



De itt van egy.

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 02:01am
Quote (Fej @ 24 Sep 2014 08:58)
na ennek most orulok, mert levi azt mondta, hogy valoszinu akkor mar nem vagy itthon

januar vegen, februar elejen siman mehetne valami, viszont lehet pesten kene adameknal, egerszegre nem hiszem h sokan lemasznanak, en meg rajottem igy a kepek alapjan, hogy a mostani tarsasag nagy reszere kivancsi lennek :D

btw anarkinrol nem keszult kep?


what
en folyamat azt mondom h tomi itthon lakik es ennyi :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 02:03am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Sep 2014 09:01)
what
en folyamat azt mondom h tomi itthon lakik es ennyi :D


lehet tul sok a 420 levi, max 2 napja irtad, most nem tudok facebookolni de ha gondolod majd kesobb bemasolom :D

Quote (josheide @ 24 Sep 2014 09:01)
De itt van egy.

http://4.ii.gl/a-nDgReP.png


azt hittem o ptdk :D

This post was edited by Fej on Sep 24 2014 02:04am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 02:06am
Quote (Fej @ 24 Sep 2014 09:03)
lehet tul sok a 420 levi, max 2 napja irtad, most nem tudok facebookolni de ha gondolod majd kesobb bemasolom :D


kozben latom, de a jovore az nalam nem igazan a januar februari idoszak, hanem konkretan egy evvel kesobb :d
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 24 2014 02:11am
Quote (Anarkin @ Sep 24 2014 09:30am)
mondjuk amikor csönd lett, meg le tudtam ülni a buszon én is eléggé kész lettem a fülledt levegőtől
kinyitom az ablakot csak az nem tűnt fel hogy mellettem ült egy csaj megfázva: ilyen szenvedős hangon nyakig felöltözve sállal meg minden megszólal.. "ha nem gond, becsuknád?" :DD

ez kb olyan lehetett mint amikor visszamentünk a többiekért és odaszóltam a random csoportnak teljes magabiztossággal



Rohogok
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 02:16am
most nezem h postoltatok videot, vis lokodni ricit? jezusom :D

itt az irodaban nincs hang, igy sajnos annyira nem adja
Go Back To Magyar Topic List
Prev1474849505179Next
Add Reply New Topic New Poll