Quote (josheide @ 24 Sep 2014 08:50)
Junius kozepeig bro. Nincsenek excusok.
na ennek most orulok, mert levi azt mondta, hogy valoszinu akkor mar nem vagy itthon
januar vegen, februar elejen siman mehetne valami, viszont lehet pesten kene adameknal, egerszegre nem hiszem h sokan lemasznanak, en meg rajottem igy a kepek alapjan, hogy a mostani tarsasag nagy reszere kivancsi lennek

btw anarkinrol nem keszult kep?