d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 Price Check
Prev1474849505155Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 20 2012 01:18pm
Quote (josheide @ 20 Jun 2012 17:53)
a bow 3 millaert ?????


lattam hogy vannak fent 1millatol, csak sokkal szarabb statokkal, meg volt egy 5 millaert ami szarabb mint ez. ezert 300kert ki akartam írni (mert nagyon kellett a gold), de nem figyeltem h egy nullaval tobbet irtam, csak akkor lattam mikor megvettek. mondom okj. vettem is belole egy dorva 2hand kalapacsot a barbaromnak :)
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 20 2012 01:20pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2012 18:43)
ezekre valaki pc pls
http://img403.imageshack.us/img403/3415/23803348.png


a set itemert adok 100k-t
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 20 2012 01:42pm
Quote (kusziyoker @ Jun 20 2012 09:18pm)
lattam hogy vannak fent 1millatol, csak sokkal szarabb statokkal, meg volt egy 5 millaert ami szarabb mint ez. ezert 300kert ki akartam írni (mert nagyon kellett a gold), de nem figyeltem h egy nullaval tobbet irtam, csak akkor lattam mikor megvettek. mondom okj. vettem  is belole egy dorva 2hand kalapacsot a barbaromnak :)


pic
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 20 2012 01:53pm
Quote (kusziyoker @ 20 Jun 2012 17:52)
a belt elment 15kert a helm 50kert a bow meg 3millert, de azert koszonom :)


hát ha ezért van olyan balfasz aki kiad 3 millát akkor gz

Quote (Cpt_Ghost @ 20 Jun 2012 19:08)
azon filózom, hogy a shouldert berakjam-e rmah-ba, meg mennyiért?


nem ér sokat, ha kurva szerencsés vagy talán adnak érte 5 eurot, de inkább 3 körül ér ez szerintem

This post was edited by fahrii on Jun 20 2012 01:55pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 20 2012 02:00pm
Quote (kusziyoker @ 20 Jun 2012 21:18)
lattam hogy vannak fent 1millatol, csak sokkal szarabb statokkal, meg volt egy 5 millaert ami szarabb mint ez. ezert 300kert ki akartam írni (mert nagyon kellett a gold), de nem figyeltem h egy nullaval tobbet irtam, csak akkor lattam mikor megvettek. mondom okj. vettem  is belole egy dorva 2hand kalapacsot a barbaromnak :)


jo
megyek megolom magam
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 20 2012 02:05pm


pécé plíz

This post was edited by ecneB on Jun 20 2012 02:05pm
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 21 2012 05:14am


pc plz :C
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 21 2012 05:19am
Quote (H4xooR @ 21 Jun 2012 12:14)
http://4.imgland.net/OzQMCU.png

pc plz :C


kb 600k lehet szerintem
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 21 2012 05:44am
Quote (fahrii @ 21 Jun 2012 13:19)
kb 600k lehet szerintem


akkor jól sejtettem,hogy a 30káért jó vétel volt,ty
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Jun 21 2012 08:35am
Quote (kusziyoker @ 20 Jun 2012 20:18)
lattam hogy vannak fent 1millatol, csak sokkal szarabb statokkal, meg volt egy 5 millaert ami szarabb mint ez. ezert 300kert ki akartam írni (mert nagyon kellett a gold), de nem figyeltem h egy nullaval tobbet irtam, csak akkor lattam mikor megvettek. mondom okj. vettem is belole egy dorva 2hand kalapacsot a barbaromnak :)


GZ! taníts kuszi :D:D:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1474849505155Next
Add Reply New Topic New Poll