d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev14748495051198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 21 2012 03:52am
Quote (Rawen @ 21 Jul 2012 11:50)
Jó hát nem nagyon lesz mostanában GitS vagy Lain. Illetve ha már cyberpunk és új akkor a Mardock Scramble azért eléggé bejövős volt de ez meg többrészes movie és augusztusban jön ki a 2. rész szóval nem valami sok.


tenyleg Lain!!4
nemtudod van belole HD verzio?
megneznem fullhd-ban
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2012 03:55am
Quote (InfamousMythos @ 21 Jul 2012 11:52)
tenyleg Lain!!4
nemtudod van belole HD verzio?
megneznem fullhd-ban


A Blu-ray release of the anime was made on December 2009 called "Serial Experiments Lain Blu-ray Box | RESTORE"
coalgirls torrent van

This post was edited by Rawen on Jul 21 2012 03:57am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 21 2012 03:58am
Quote (Rawen @ 21 Jul 2012 11:55)
A Blu-ray release of the anime was made on December 2009 called "Serial Experiments Lain Blu-ray Box | RESTORE"


thx
igazabol nem szoktam rakeresni HD releasekre de most afk lurk

/e: coalgirls 300GB of shitstorm incoming

This post was edited by InfamousMythos on Jul 21 2012 03:59am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2012 03:58am
Quote (InfamousMythos @ 21 Jul 2012 11:58)
thx
igazabol nem szoktam rakeresni HD releasekre de most afk lurk


Amúgy akkor már én is leszedem mert régen láttam.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2012 04:00am
Quote (InfamousMythos @ 21 Jul 2012 11:58)
thx
igazabol nem szoktam rakeresni HD releasekre de most afk lurk

/e: coalgirls 300GB of shitstorm incoming


Én is utálom mint a szart de nincs más ;_;
ja ez edit akart lenni

This post was edited by Rawen on Jul 21 2012 04:01am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 21 2012 06:10am
Coalgirlstöl legutobb Rinne no Lagrange 1080p BD remuxot szedtem le, 3.5 giga reszenkent es pontosan ugy nez ki mint a 720p TV release pedig eleg sok helyen összehasonlitottam. Egyedül a hang lett jobb.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2012 06:15am
Quote (Karan2_Returned @ 21 Jul 2012 14:10)
Coalgirlstöl legutobb Rinne no Lagrange 1080p BD remuxot szedtem le, 3.5 giga reszenkent es pontosan ugy nez ki mint a 720p TV release pedig eleg sok helyen összehasonlitottam. Egyedül a hang lett jobb.


standard coalgirls
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2012 04:55am
Ez a SAO rosszabb mint a GC volt, végigröhögöm az egész részt annyira nevetségesen szar :DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 22 2012 05:27am
Quote (Rawen @ Jul 22 2012 11:55am)
Ez a SAO rosszabb mint a GC volt, végigröhögöm az egész részt annyira nevetségesen szar :DDDDDDDDDDD


Az eneklös resznel mar enis röhögtem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2012 05:51am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14748495051198Next
Add Reply New Topic New Poll