d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1474849505164Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:02pm
Quote (N4aBz @ Nov 14 2011 09:01pm)
agyhalott vagy geci.


fogj 1 asot, asd meg a sirod, fekudj bele es huzd magadra a fatylat.
szulessel ujra mert, te ugy ahogy vagy 1 nagy fail vagy...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 14 2011 03:02pm
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 22:58)
mar nincs itt a beniked hogy bevedjetek egymast,
te meg fogd mar magad azt takarodj mar a jo edes kurva anyadba innen kifele, es pofazzal mashol,
mi a faszomnak vagy te itt ha az erzes kolcsonos?
nincs jobb dolgod te idiota?
faszt vered itt a nyaladat, kis kocsog...


Nincs jobb dolgom, téged foglak boldogítani most.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Nov 14 2011 03:02pm
Top Authors During Last Week:
Name
Posts
beni
525
My_Acc_Is_Bazur
427
szabika
225
CyberPunk666
219
Vismajor
214
Inakwo
208
Aston
199
Baleee
198
Cpt_Ghost
172
Rezs
165
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:03pm
Quote (A122 @ Nov 14 2011 08:59pm)
a te anyád


reportad too
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Nov 14 2011 03:03pm
Quote (A122 @ 14 Nov 2011 22:02)
Top Authors During Last Week:
Name
Posts
beni
525
My_Acc_Is_Bazur
427
szabika
225
CyberPunk666
219
Vismajor
214
Inakwo
208
Aston
199
Baleee
198
Cpt_Ghost
172
Rezs
165


REZS

!
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 14 2011 03:04pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:02pm)
fogj 1 asot, asd meg a sirod, fekudj bele es huzd magadra a fatylat.
szulessel ujra mert, te ugy ahogy vagy 1 nagy fail vagy...


ha ittlennél mellettem kiverném az összes fogad te 40 kilós nolifer kis csicska szar
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 03:04pm
Quote (josheide @ Nov 14 2011 09:02pm)
Nincs jobb dolgom, téged foglak boldogítani most.


engem te nem erdekelsz
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 14 2011 03:05pm
miez a topik? :O

50 oldal és nem olvastam, megéri?
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Nov 14 2011 03:05pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 10:03pm)
reportad too


te meg szulessel ujra mert,
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 14 2011 03:05pm
Amúgy ez az eredménye ha bezár a pszichiátriai intézet ... minden elmebeteg szabadon rohangálhat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1474849505164Next
Closed New Topic New Poll