Quote (Cpt_Ghost @ Aug 7 2011 12:47pm)
ezt a kettőt vegyék ki a játékból:c
mehet veluk a siege tank meg a colossus is
Quote (sylke @ Aug 7 2011 12:49pm)
jo
de csak akkor ha a steamet is kiveszik
gozpakk
This post was edited by Taszilo.^ on Aug 7 2011 05:49am