Quote (CyberPunk666 @ May 18 2011 08:33pm)
törekedni valamire és a mánia nem szinonima.
abban semmi mánia nincs, ha rosszul érzed magad amiatt, hogy nem sikerül valami, mikor tudod, hogy rengeteg munkád van benne és emiatt később vagy éppen akkor stresszelsz