d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev14748495051118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2011 11:06am
Quote (N4aBz @ 4 Feb 2011 19:05)
ez melyik pálya?

btw nagy győzelem.
mennyi sharpshooter volt?


Krityo kedvencei második kampány második pályája, impossible fokozat.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 4 2011 11:08am
Quote (ecneB @ Feb 4 2011 06:06pm)
Krityo kedvencei második kampány második pályája, impossible fokozat.


töltöm, nekiugrok.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2011 11:09am
Quote (N4aBz @ 4 Feb 2011 19:08)
töltöm, nekiugrok.


Krityo 2-t, az egyet azért hanyagoltam, mert infernos map volt az első.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 4 2011 11:11am
Quote (ecneB @ Feb 4 2011 06:09pm)
Krityo 2-t, az egyet azért hanyagoltam, mert infernos map volt az első.


mindet leszedem, úgyis most 1 hét szabi, megcsinálom alvás nélkül a ketteset . ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 4 2011 11:12am
Quote (Oberon_os @ 4 Feb 2011 17:38)
Hmmhmmmm, sztem nekro így is jobb. A vámpírlord odabasz, hulla animálással kiírthatatlan (eleve, hulla animálás a kedvenc spellem már). Black knight is kikúrtjó, duplaütés és curse... Finom. Alap lények közül tower mellett a csonti a legjobb imo. .További előny, hogy sebzésük tág határok között mozog. Így az áldással, ami max damot adja be, brutálisan meg lehet erősíteni az egységeket (ez még a towernél is nagy előny, ráadásul az méginkább ranged alapú, méginkább kijön a pozitívuma). További előny, hogy sárkányokból, és hidrából csinálható csontsárkány, ami ugyan nem a legerősebb lény, de így többszörösét összeszedhetjük más várakból, + REANIMATE DEAD!!!!!44
Összességében, a necrót találom a legkombósabb, legérdekesebb várnak, utána a tower, minden egyéb ezután (fortresst, elementált utálom egyedül).


Most én is baromira megkedveltem. :D

http://www.maps4heroes.com/heroes3/rating.php?testcookie=1&id=19

Ezt a mappet nyomom (WORLD a neve, SoD map, XL, ha a link nem jönne be). Necroval.. :D

Nem sietem el, ahogy semmit, mindig sokat tökölök. Jó a start, de kb 3.-4. hétig érdemes várni a masszívabb indulással. A fő váradban lényegében mindent megkapsz startkor, meg rakat resource, meg gold, de ugye egység az nincs.


Nha és a main hősöm:

Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2011 11:13am
Quote (N4aBz @ 4 Feb 2011 19:11)
mindet leszedem, úgyis most 1 hét szabi, megcsinálom alvás nélkül a ketteset . ^^


Hajrá, én megyek társasozni egyet tesómékhoz, még egy kis logikai game, ahol szarrá verhetek mindenkit. xd
Az első pályája eléggé könnyű, bár azt is második probálkozásra csináltam meg, mert az első pár héten elbasztam a lépéseket. Majd írj, hogy ment. ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 4 2011 12:07pm
Fugeci, townportal, fly, dimension door, minden van baszki! :D Olyan gut módon megy most minden, csak úgy futnak el.

Mondjuk a rózsaszíntől félek, az kb ugyanott tart mint én. :C
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 4 2011 12:23pm
Quote (ecneB @ 4 Feb 2011 18:09)
Krityo 2-t, az egyet azért hanyagoltam, mert infernos map volt az első.


az első map nem infernos hanem random townal kezdesz
de hogy egy kibaszott várba sincs town portalom az is biztos :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2011 02:37pm
Quote (palacsinta @ 4 Feb 2011 20:23)
az első map nem infernos hanem random townal kezdesz
de hogy egy kibaszott várba sincs town portalom az is biztos :D


hmm, akkor majd annak is nekiállok, thx az infót. ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 4 2011 02:48pm
Egyébként, hogyan tudom ablakban futtatni WIN7 alatt?

Próbáltam f4-et, kidob egy üzenetet, hogy nem lehet. Próbáltam az ikonon átállítani, hogy minimized módba fusson, de not.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14748495051118Next
Add Reply New Topic New Poll