Quote (szabika @ Jul 29 2010 04:18pm)
msn képed alapján simán rádköszöntem volna, de mivel félórát vártam arra a kurva 105ösre, semmi beszélgethetnékem nem volt, így passzoltam ^^
ha legközelebb látsz valami kopasz agresszív embert, köszönj rá, hátha én vagyok!
ha meg nem én voltam akkor meséld el hogy reagált
