d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev14748495051122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,450
Joined: Jun 22 2010
Gold: 0.00
Jul 13 2010 09:32pm
Quote (David_ibolykane @ Jul 14 2010 05:27am)
eb avgyok abszva salviázva, meg tpéve.

Elég csúnya éjszaka volt :wacko: .


én meg itthon ültem egész este :(
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 13 2010 10:15pm
Quote (Animagical @ 14 Jul 2010 05:32)
én meg itthon ültem egész este :(


Nekem már hiányoznak az ilyen napok.
Member
Posts: 1,450
Joined: Jun 22 2010
Gold: 0.00
Jul 13 2010 10:58pm
Quote (David_ibolykane @ Jul 14 2010 06:15am)
Nekem már hiányoznak az ilyen napok.


nekem is hiányoztak, volt amikor 1 hétig minden este kint vandállkodtunk ejjel az utcan (vagy party) reggel 7-8 ig, valami közteset kellene találni ^_^
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 14 2010 12:08am
Quote (Animagical @ Jul 14 2010 04:58am)
nekem is hiányoztak, volt amikor 1 hétig minden este kint vandállkodtunk ejjel az utcan (vagy party)  reggel 7-8 ig, valami közteset kellene találni  ^_^


te már megint ki vagy ?
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 14 2010 12:20am
Quote (Animagical @ 14 Jul 2010 06:58)
nekem is hiányoztak, volt amikor 1 hétig minden este kint vandállkodtunk ejjel az utcan (vagy party) reggel 7-8 ig, valami közteset kellene találni ^_^


Quote (sylke @ 14 Jul 2010 08:08)
te már megint ki vagy ?


Valaki olyan aki sokszor használja ezt a smiley-t ,,^_^"
Member
Posts: 1,450
Joined: Jun 22 2010
Gold: 0.00
Jul 14 2010 03:20pm
most megyek bebazsni
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 14 2010 03:22pm
Quote (ZeNoR @ 14 Jul 2010 08:20)
Valaki olyan aki sokszor használja ezt a smiley-t ,,^_^"


én ^_^?

This post was edited by sunnymarcell on Jul 14 2010 03:23pm
Member
Posts: 1,450
Joined: Jun 22 2010
Gold: 0.00
Jul 14 2010 05:20pm
Quote (sylke @ Jul 14 2010 08:08am)
te már megint ki vagy ?


mert aki 010 es az már csak multi lehet?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 14 2010 05:23pm
Quote (Animagical @ Jul 14 2010 11:20pm)
mert aki 010 es az már csak multi lehet?


igen!
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 14 2010 05:25pm
voltam ma dolgozni.
holnap is megyek, utána meg edzésre megyek utána meg fapfap.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14748495051122Next
Add Reply New Topic New Poll