Quote (Animagical @ 14 Jul 2010 06:58)
nekem is hiányoztak, volt amikor 1 hétig minden este kint vandállkodtunk ejjel az utcan (vagy party) reggel 7-8 ig, valami közteset kellene találni

Quote (sylke @ 14 Jul 2010 08:08)
te már megint ki vagy ?
Valaki olyan aki sokszor használja ezt a smiley-t ,,^_^"