Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 31 2010 03:15pm)
Engem tuti nem. :'D
Nekem meg töriznem kell .'(
kit érdekel h törined kell ez nem a /care topik világos? elmész te a faszomba a hülye kifogásaiddal
ja, és a siged is szar, úgy ám
Quote (josheide @ May 31 2010 03:16pm)
Úgy érzékeltem, hogy valaki itt nagyon sír.
rosszul
előfordul más emberekkel is mr NYU
This post was edited by Sorvatkutyuska on May 31 2010 09:17am