d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1474849505165Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 09:16am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 31 2010 03:15pm)
Engem tuti nem. :'D



Nekem meg töriznem kell .'(


kit érdekel h törined kell ez nem a /care topik világos? elmész te a faszomba a hülye kifogásaiddal
ja, és a siged is szar, úgy ám

Quote (josheide @ May 31 2010 03:16pm)
Úgy érzékeltem, hogy valaki itt nagyon sír.


rosszul
előfordul más emberekkel is mr NYU

This post was edited by Sorvatkutyuska on May 31 2010 09:17am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 31 2010 09:17am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 17:12)
Ki ebszélt itt rólam?
Én meg tróger nyomorék csúnya geci vagyok, de én legalább felvállalom, nem úgy mint ez a kis buzi, 20 percig mókolja a haját reggel indulás előtt és még le is tagadja
és különben sem szóltam hozzád
de ha már itt tartunk, szeretnék még1x gratulálni az élelmes namechangedhez, rendkívül frappáns lett



nah mert mi annyit beszélgettünk, meg hunsubra is annyit postlok, meg anamy is, hogy ezt összevetve kitudtad magadból hozni
nyomorék


Sorvatkutyuska
vágom :lol:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 31 2010 09:17am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 17:16)
kit érdekel h törined kell ez nem a /care topik világos? elmész te a faszomba a hülye kifogásaiddal
ja, és a siged is szar, úgy ám



rosszul
előfordul más emberekkel is mr NYU


brühühü :cry:

látom nagyon kell egy flame topic
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 09:18am
Quote (zenebuddhizmus @ May 31 2010 03:17pm)
Sorvatkutyuska
vágom :lol:


multi>
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 31 2010 03:17pm)
brühühü :cry:

látom nagyon kell egy flame topic


rég volt vmi jó...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 31 2010 09:18am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 May 2010 17:17)
brühühü :cry:

látom nagyon kell egy flame topic


TANULJ TÖRIT MERT NEM TUDOD MIKOR VOLT A VESZTFÁLIAI BÉKE!!!!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 31 2010 09:19am
Quote (josheide @ 31 May 2010 17:18)
TANULJ TÖRIT MERT NEM TUDOD MIKOR VOLT A VESZTFÁLIAI BÉKE!!!!


vesztfáliai békerendszer* 1648, 30éves háború lezárása, de ez pl. egyáltalán nem kell szóbelihez most

kkt4tbai

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on May 31 2010 09:19am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 31 2010 09:19am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 16:00)
Na látjátok sok itt a feszültség, szerintem holnap nyissunk egy szép új topicot. :)

És akkor mindenki tiszta lappal indulhat, Predi meg már úgyis nyert, szal ő a képzeletbeli trónusáról figyelhet minket halandókat! :P

És így legalább mindenki gyűjthet pár új +1et. :)

Nos?


nekem ok, de a kövibe már a jelenlegi sigemmel neveznék :))
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 31 2010 09:20am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 May 2010 17:19)
vesztfáliai békerendszer* 1648, 30éves háború lezárása, de ez pl. egyáltalán nem kell szóbelihez most

kkt4tbai


Dehogynem, ez az egyik legfontosabb évszám.

This post was edited by josheide on May 31 2010 09:21am
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 09:21am
Quote (josheide @ May 31 2010 03:20pm)
Dehogynem, ez az egyik legfontosabb évszám.


ez nem bme topik basszátok meg
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 31 2010 09:21am
Quote (josheide @ 31 May 2010 17:20)
Dehogynem, ez egyik legfontosabb évszám.


De semelyik tételhez nem kell. Anno mikor 30 éves háborút vettük Hollandiában voltam, ezért az eléggé kiesett, szóval szerencse hogy idén nem kell sehova (írásbelin se volt).

Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 17:21)
ez nem bme topik basszátok meg


ez közáz topik mostantól

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on May 31 2010 09:22am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1474849505165Next
Add Reply New Topic New Poll