d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev147484950511141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 13 2011 12:45pm
Quote (tevetava @ 13 Jul 2011 12:55)
elkezdtem a the big bang theory-t, második évad felénél járok, és elképesztően jó :D


én is csípem
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 13 2011 01:50pm
grays klinika is kurvajó, de a legjobb sorozat, az a TBBT, anno Bali mutatta nekem, már rohadtul várom a kövi évadot/ részt, állati jó lesz : )
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 13 2011 02:18pm
Quote (Xrd @ Jul 13 2011 08:50pm)
grays klinika is kurvajó, de a legjobb sorozat, az a TBBT, anno Bali mutatta nekem, már rohadtul várom a kövi évadot/ részt, állati jó lesz : )


lehet én is megveszem már, mindig csak random belekapcsoltam és soha nem kötött le
bazinga
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 13 2011 02:19pm
most fejeztem be az arrested developmentet, elég jó kis sorozat volt
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 13 2011 02:20pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 13 Jul 2011 22:19)
most fejeztem be az arrested developmentet, elég jó kis sorozat volt


hmm, én job-ot terveztem.. de vmiert elso ket resz utan nem jott at. erre pedig ranezek majd
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 13 2011 02:21pm
Quote (ecneB @ 13 Jul 2011 22:20)
hmm, én job-ot terveztem.. de vmiert elso ket resz utan nem jott at. erre pedig ranezek majd


most a black books-ot tolom, jó kis angol humor, bár csak 3-4 rész után tetszett meg
Member
Posts: 18,726
Joined: May 5 2007
Gold: 22,850.00
Jul 13 2011 02:22pm
favorit: family guy
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 13 2011 02:58pm

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Jul 14 2011 05:44pm
parks and recreation / városfejlesztési osztály
nem nézek sok sorozatot, de ez sztem kurvajó, csak ajánlani tudom
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 15 2011 02:50am
Quote (born2fxxk @ 15 Jul 2011 01:44)
parks and recreation / városfejlesztési osztály
nem nézek sok sorozatot, de ez sztem kurvajó, csak ajánlani tudom


ja, tesóm szerint is király, majd meglesem

befejeztem a black booksot, azért nem egy spaced, de nem rossz

most a six feet undert tolom
Go Back To Magyar Topic List
Prev147484950511141Next
Add Reply New Topic New Poll