Quote (born2fxxk @ 15 Jul 2011 01:44)
parks and recreation / városfejlesztési osztály
nem nézek sok sorozatot, de ez sztem kurvajó, csak ajánlani tudom
ja, tesóm szerint is király, majd meglesem
befejeztem a black booksot, azért nem egy spaced, de nem rossz
most a six feet undert tolom