☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Football Topic
Prev
1
47
48
49
50
51
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 57794
Replies: 3815
Track Topic
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#481
Apr 7 2010 08:43am
Quote (Inakwo @ Apr 7 2010 03:05pm)
Buffon, Van der Saar, Loris, Casillas, soroljam még?
csak nem épp Valdes.
meg Cesar, Akinfejev
kb ennyi
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#482
Apr 7 2010 08:48am
Quote (Vharimatras @ 7 Apr 2010 15:43)
meg Cesar, Akinfejev
kb ennyi
Mandanda meg Asenjo
de igen
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#483
Apr 7 2010 09:30am
leszedtem a pest
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#484
Apr 7 2010 09:53am
Quote (baxy016 @ 7 Apr 2010 15:08)
jó volt a tegnapi meccs
arsenal elég csúfosan kikapott
nem az arsenal kapott ki
nem a barca nyert
messi nyert
nah mindegy nem akarok leállni vitatkozni:D
This post was edited by SirCsimbok on Apr 7 2010 09:54am
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#485
Apr 7 2010 10:14am
Quote (SirCsimbok @ 7 Apr 2010 16:53)
nem az arsenal kapott ki
nem a barca nyert
messi nyert
nah mindegy nem akarok leállni vitatkozni:D
az a baj hogy nincs ezen mit vitázni :s
ha nincs messi akkor is kikap az arsenal :s
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#486
Apr 7 2010 10:17am
Quote (Inakwo @ 7 Apr 2010 17:14)
az a baj hogy nincs ezen mit vitázni :s
ha nincs messi akkor is kikap az arsenal :s
de ennyire biztosan nem
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#487
Apr 7 2010 10:34am
Quote (SirCsimbok @ 7 Apr 2010 17:17)
de ennyire biztosan nem
sima lett volna hidd el nyugodtan
jelenleg ez az Arsenal elég nokedli
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#488
Apr 7 2010 10:53am
Quote (Inakwo @ 7 Apr 2010 15:05)
Buffon,
Van der Saar
, Loris, Casillas, soroljam még?
csak nem épp Valdes.
Ő játszott a kedvenc csapatomban, a 95ös Ajaxban. Imádtam akkor a focit, ajaxot méginkább. :c ajax :c
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#489
Apr 7 2010 11:00am
Quote (Inakwo @ 7 Apr 2010 17:34)
sima lett volna hidd el nyugodtan
jelenleg ez az Arsenal elég nokedli
mondjuk így fabregas, arshavin, van persie, song, gallas nélkül jah
legalább a mencseszter essen ki:D
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#490
Apr 7 2010 11:31am
hol lehetne nézni a mai meccset? :c
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
47
48
49
50
51
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact