d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev14748495051382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 7 2010 08:43am
Quote (Inakwo @ Apr 7 2010 03:05pm)
Buffon, Van der Saar, Loris, Casillas, soroljam még?

csak nem épp Valdes.


meg Cesar, Akinfejev

kb ennyi
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 7 2010 08:48am
Quote (Vharimatras @ 7 Apr 2010 15:43)
meg Cesar, Akinfejev

kb ennyi


Mandanda meg Asenjo

de igen
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 7 2010 09:30am
leszedtem a pest
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 7 2010 09:53am
Quote (baxy016 @ 7 Apr 2010 15:08)
jó volt a tegnapi meccs
arsenal elég csúfosan kikapott :P


nem az arsenal kapott ki
nem a barca nyert
messi nyert :zzz:

nah mindegy nem akarok leállni vitatkozni:D

This post was edited by SirCsimbok on Apr 7 2010 09:54am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 7 2010 10:14am
Quote (SirCsimbok @ 7 Apr 2010 16:53)
nem az arsenal kapott ki
nem a barca nyert
messi nyert :zzz:

nah mindegy nem akarok leállni vitatkozni:D


az a baj hogy nincs ezen mit vitázni :s

ha nincs messi akkor is kikap az arsenal :s
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 7 2010 10:17am
Quote (Inakwo @ 7 Apr 2010 17:14)
az a baj hogy nincs ezen mit vitázni :s

ha nincs messi akkor is kikap az arsenal :s


de ennyire biztosan nem
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 7 2010 10:34am
Quote (SirCsimbok @ 7 Apr 2010 17:17)
de ennyire biztosan nem


sima lett volna hidd el nyugodtan

jelenleg ez az Arsenal elég nokedli
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 7 2010 10:53am
Quote (Inakwo @ 7 Apr 2010 15:05)
Buffon, Van der Saar, Loris, Casillas, soroljam még?

csak nem épp Valdes.


:D Ő játszott a kedvenc csapatomban, a 95ös Ajaxban. Imádtam akkor a focit, ajaxot méginkább. :c ajax :c
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 7 2010 11:00am
Quote (Inakwo @ 7 Apr 2010 17:34)
sima lett volna hidd el nyugodtan

jelenleg ez az Arsenal elég nokedli


mondjuk így fabregas, arshavin, van persie, song, gallas nélkül jah :(
legalább a mencseszter essen ki:D
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 7 2010 11:31am
hol lehetne nézni a mai meccset? :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev14748495051382Next
Add Reply New Topic New Poll