Quote (xLestatx @ Tue, 26 May 2009, 13:11)
Jó persze. Laca el szokta sokszor túlozni a dolgokat, de ennek ellenére, egyik legnormálisabb ember azok közül akik itt vannak.
mar annyian irtatok ilyet hogy kezdek elolvadni

azt kihagytad hogy mindenki más csicska^^