d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev14748495051162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 15 2008 05:22pm
nu cowboy bebop 6. részét kezdem most, nemrossz de remélem jobb lesz smile.gif

mellesleg nem tud vki vmi olyan oldalt ahol bleacht lehet nézni angol felirattal neten? unsure.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2008 05:00am
Quote (Vharimatras @ Wed, 16 Jul 2008, 00:22)
nu cowboy bebop 6. részét kezdem most, nemrossz de remélem jobb lesz smile.gif

mellesleg nem tud vki vmi olyan oldalt ahol bleacht lehet nézni angol felirattal neten? unsure.gif


youtube,crunchyroll,veoh,tv-links
csak ird be a google-be,h anime stream
Member
Posts: 575
Joined: Jun 24 2008
Gold: 92.00
Jul 16 2008 07:22am
Zero no Tsukaima 2. szezont nézem most, OMG SZADISTA ROBBANTGATÓS LOLI
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jul 16 2008 08:12am
Quote (tru23 @ Wed, 16 Jul 2008, 15:22)
Zero no Tsukaima 2. szezont nézem most, OMG SZADISTA ROBBANTGATÓS LOLI


az jo kis anime ^^ most keszitik a 3at
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2008 08:18am
Quote (Fless @ Wed, Jul 16 2008, 04:12pm)
az jo kis anime ^^ most keszitik a 3at


asszem már ki is jött 1 rész vagy 2, nem tudom pontosan remélem marad a színvonal.

This post was edited by maybeimhere on Jul 16 2008 08:18am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 16 2008 09:22am
Quote (Rawen @ Wed, Jul 16 2008, 12:00pm)
youtube,crunchyroll,veoh,tv-links
csak ird be a google-be,h anime stream


heart2.gif köszi na megyek cowboy bebopot nézni rolleyes.gif
Member
Posts: 575
Joined: Jun 24 2008
Gold: 92.00
Jul 16 2008 10:38am
Tényleg jó. A 3-mat is várom már
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 16 2008 10:40am
Quote (kabraxis6 @ Tue, Jul 15 2008, 04:19am)
Baszdmeg mekkorakat irsz ebbe a topicba, szakadok a rogestol. Mertnem tudsz mindenhova ilyeneket? xD rofl.gif


Nem vicceltem, nem élhetem le úgyaz életem hogy nem lesz az enyém egy japán csaj cry3.gif
Member
Posts: 575
Joined: Jun 24 2008
Gold: 92.00
Jul 16 2008 10:42am
Quote (ElCapitano @ Wed, Jul 16 2008, 04:40pm)
Nem vicceltem, nem élhetem le úgyaz életem hogy nem lesz az enyém egy japán csaj cry3.gif


x2
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 16 2008 01:47pm
AZTAKURVA DE JO AMV!!111i1i1i!i!III!!11

Go Back To Magyar Topic List
Prev14748495051162Next
Add Reply New Topic New Poll