d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev14748495051397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Mar 19 2008 02:09pm
MIen az emos szem?

Az egyis sir a masik haj biggrin.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 20 2008 07:49am
Mára:


- Mit kérsz a szülinapodra, kisfiam?
- Egy sötét ebet a láncnál.
- Nem lenne jobb egy fényes?
- Nem, sötétet akarok!
- De kisfiam, sokkal szebb egy FÉNYES EB A LÁNCNÁL, AKARD!

A horgász kifog egy kövér pontyot.
- Hazaviszlek vacsorára! - örül meg neki.
- Fogyózom. - feleli a ponty - Menjünk inkább moziba!

A villamos kiindul a megállóból, mikor is egy ember a kocsi után ered, majdnem felugrik rá, de a kerekek alá esik és azok levágják az egyik kezét és lábát. De ő csak ugrál a villamos után és a maradék kezével elkapja a fellépő korlátját, de megint a kerekek alatt köt ki és elveszti a másik kezét és lábát is. Hason csattogva kígyózik a szerelvény után és foggal sikerül elkapnia a lépcsőt, felhúzza magát a peronra, amikor is egy utas megkérdezi őt:
- Uram, érdemes volt ilyen veszteségek árán elérnie ezt a járatot?
- IGEN! JEGYEKET BÉRLETEKET ELLENŐRZÉSRE KÉREM ELŐVENNI!!!


- Mire táncol a matektanár?
- Logaritmusra!

- Mi a szemtelen kiabálás másik neve?
- Vaklárma.

- Mi az: hét feje van, repül, és csak a mesében létezik?
- A hét törpe helikopteren.

Két vajaskenyér sétálva beszélget. Hirtelen elrohan melletük egy harmadik. Erre az egyik megkérdezi:
- Hát ennek meg mi baja van?
- Nem látod? Be van sózva!

- Miért sárgák a kínaiak?
- Mert széllel szemben pisilnek.

A zsiroskenyér szalad Bucharestben mert üldözik a románok.
Egy sartkon találkozik a rántott hússal aki nyugisan támaszkodik a falnak, odakiabál neki:
-Rántotthús fuss jönnek a románok!!!!
-Ugyan, engem itt nem ismernek....
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 20 2008 07:58am
#1 rohadt fárasztó
#2 thumbsup.gif



- Miért nem origamizott Batu Kán?
- ???
- Mert nem hajt a tatár.


A férj a feleségéhez:
- Drágám! Tudom, hogy ragaszkodsz hozzá, de elég zavaró, hogy édesanyád már 10 éve itt lakik velünk.
- Az enyém? Azt hittem, a tied!

- Mi állítja meg a hajhullást?
- ???
- A talaj.
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 20 2008 12:21pm
Quote (shelby_33 @ Wed, Mar 19 2008, 08:09pm)
MIen az emos szem?

Az egyis sir a masik haj biggrin.gif


Mi az: Se keze se laba megis felmaszik a padlasra?
???
Ugyes nyomorek
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Mar 20 2008 01:00pm
Quote (Kenny10 @ Thu, Mar 20 2008, 06:21pm)
Mi az: Se keze se laba megis felmaszik a padlasra?
???
Ugyes nyomorek


smile.gif ez tetszik
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Mar 20 2008 01:02pm
két kerék gurul az úton, az egyik aztmondja:
-Ott egy csipessssssssssssssz
másik
-Kössssssz
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 20 2008 01:12pm
csajoknak wink.gif

- Mi a különbség a férfi és a Q között?
-???
-Semmi, mindkettő egy nagy 0, alul egy kis vesszővel.

szar vicc biggrin.gif
Egyik rendőr mondja a másiknak:
- Képzeld, van egy kutyám!
- De jó!
- Az, de mindig hazudik.
- És azt hogy?
- Mindjárt megmutatom.
Odahívja a kutyáját, és kérdi tőle:
- Mit mond a kakas?
- Vau vau!
- Látod, mondtam!

1978
Károly herceg megnősül
Meghal a pápa
A Liv'pool BEK-győztes

2005
Károly herceg megnősül
Meghal a pápa
A Liv'pool BEK-győztes.

Ha a Liv'pool BEK győztes lesz, és Károly herceg megint megnősül, akkor nem ártana értesíteni a pápát!

Morbid ohmy.gif
Miért nem tud biciklizni Sanyika? Mert halva született!

graph artistekenk tongue.gif
Az orvos a beteghez:
- A gerincéről készült röntgenfelvételen súlyos elváltozásokat találtunk, de Photoshoppal kijavítottuk!

nemszar vicc smile.gif
A tömött 7-es busz hátuljában egy férfi fogja magát kiveszi az üvegszemét,feldobja,elkapja,majd visszateszi a szem üregébe. Egy öregasszony elkezd kiabálni - gusztustalan undorító!
Mire a férfi:
- Miért lennék undorító, csak megnéztem, hogy van-e elöl ülőhely!

Azt mondja a székely asszony az ebédnél a fiának:
- Ne csak a húst edd, a káposztát is, az éppoly jó!
- Nem hiszem azt, édesanyám... Ha éppoly jó volna, a kutyák már a kertben megették volna.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 21 2008 05:39am
Kérsz 1 szál Tokió Hotelt???
-No Thanx

- Melyik a legtétovább állat?
- A mitévő legyek...

- Melyik állaté a legjobb kedv?
- A juhé...


Levelet kap a Hús:
-Má megin ki a fasírt?

Mi lesz a denevérből ha neki megy a falnak?
-Mindenevér.

- Miért nincs az ágyon ü betű?
- Mert az ágy-nem-ű-tartó.

- Hogyan sorsolják ki a lottószámokat a Déli-sarkon?
- Számhúzó kutyákkal

2 ember bemegy a Mcdonaldsba,megszólal az egyik:
-kérek egy shake-et
erre a másik:
-én meg egy astalt!

- Mi a nagymama ellentéte?
- Kistegnaptegnap.

Mi szűrődik ki a tornateremből? Fit-nesz.

Miért nem éhes az út? Mert már burkolt.

Hogy hívják a mosolygó szendvicset? Kaján vigyor.

A szőke nő ajtójan kopogtatnak.
Amikor kinyitja látja hogy a Halál az.
-Érted jöttem.
-Értem?
-Érted.
-Nem értem.

Két pápa beszélget...

-Miből van Songoku?
-Dragonból!

-Melyik jármű szereti a meleget?
-A tűz-IFA

-Kik laknak a falon?
-Festék

-Mi az: sárga kör a lapon?
-Elbaltázott piros négyzet

-Hogy hívják az öltönyös cigányt?
-Vádlott, álljon fel!

-Mi a katona többesszáma?
-Hadsereg!

2 szűzhártya sétál az utcán...
-Hová megyünk?
-Nem tudom, majdcsak kilyukadunk valahol...

Mi a külömbség a szomszéd kisfiú és az angol borotvapenge között?
- Semmi! Mind a kettő józsilett!!

Hol tartották az első állófogadást? Trójában.

Két kutya ül a padon. A jobb a Bodri,a bal a Lajka.

rolleyes.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 21 2008 01:07pm
Nagypapa horgászik a nyolc éves unokájával, és az öreg rágyújt, mire a kis srác:
- Nagypapa, kaphatnék én is egy cigit?
- Eléri a farkad a segged?
- Nem.
- Akkor még kicsi vagy te ehhez.
Horgásznak tovább, egy idő után az öreg kinyit egy doboz sört. A srác megint megszólítja:
- Nagypapa, kaphatnék én is egy sört?
- Eléri a farkad a segged?
- Nem.
- Akkor kicsi vagy te még ehhez.
A srác morog magában, de aztán előveszi az anyukája pakolta sütiket, és enni kezd. Az öreg odafordul hozzá:
- Kaphatok én is a sütikből?
Mire a kis srác:
- Eléri a farkad a segged?
A papa önelégülten:
- Bizony, hogy eléri!
- Na, akkor b@szd meg magad, mert ebből egy darabot nem eszel.

Egy japán, egy amerikai és egy orosz beszélgetnek, hogy kinek mekkora
kudarc volt az életében:
- Én egyszer ülök ott nálunk Tokióban egy parkban a padon. - kezdi a
japán.
- Egyszer csak leül mellém egy gyönyörű fekete hajú hölgy. Azon
gondolkodtam, hogy miként szólítom meg, mikor felállt, elindult a
buszmegálló felé. Én egy kicsit elbambultam. Felugrottam és rohantam
a buszmegállóhoz. A busz jött, ő felszállt és az orrom előtt
becsapódott az ajtó. Hát ez a kudarc!
- Az semmi! - kezdi az amerikai - Én egyszer üldögélek a padon, ott
nálunk New Yorkban. Jobbról és balról is leül egy-egy bombázó szőke.
Nem tudtam eldönteni, melyiket szólítsam le. Ekkor felálltak,
elindultak a buszmegálló felé. A busz jött, felszálltak, én rohantam,
de az orrom előtt becsapódott az ajtó. Ez az igazi kudarc!
- Az semmi! - kezdi az orosz - Én egyszer üldögélek a padon, ott
nálunk Moszkvában. Jött két kigyúrt buzi. Se buszmegálló, se busz!..

A pesti férj táviratot kap a felesége vidéken élő családjától:
- Anyósod nagyon beteg. Stop. Az orvosok feladták. Stop.
A férj választávirata:
- Remélem, nem a mi címünkre. Stop.

Egy férfi elmegy a doktorhoz a felesége leleteiért. Azt mondja neki a doktor:
- Van egy kis probléma, mert elkevertük a felesége leleteit, és nem
tudjuk, hogy AIDS-es vagy Alzheimer kóros. De van egy tanácsunk,
vigye ki Gödöllőre, hagyja ott, és ha hazatalál, akkor ne dugja meg!

Trianonban tárgyalnak az országok további sorsáról a VH után. A tárgyalás közepén jelentkezik a magyar küldött, hogy szólni kíván.
Felszólítják!
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát - medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.
A többiek nem igazán értik, kérdi az elnök, szeretné-e a magyar ha a hozzászólását jegyzőkönyvbe vennék-e.
- Á nem, nem kell. Csak úgy mondtam...
A tárgyalás folytatódik, megint szólni kíván a magyar:
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.
Megint kérdik, jegyzőkönyvbe akarja-e vetetni? Mondja:
- Nem kell, csak úgy mondtam...
A tárgyalás folytatódik, a magyar megint szólásra kér engedélyt:
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.
A román küldöttnek már vörös a feje! Üvöltve kifakad:
- De hisz akkor még itt sem voltunk!!
Mire a magyar:
- Na, ezt vegyék jegyzőkönyvbe...

Jedlik Ányos mondja az anyjának:
- Mama! Feltaláltam a dinamót...
- Tudom ányos.

Georg Simon OHM izgatottan rohan haza
- Anya képzeld, feltaláltam az ellenálást!
- TudOHM

-Mért nem tanult meg Pistike biciklizni?
-???
-Mert halva született.

A lakásavatón a háziasszony elhűlve olvassa az egyik csokron a feliratot:
"Nyugodjék békében".
Amikor másnap reklamálva felhívja a virágboltot, a boltos próbálja nyugtatni:
- Elnézést kérünk a hiba miatt, elcseréltük a csokrokat. De képzelje magát a másik fél helyébe, aki a temetésen azt olvassa: "Gratulálunk az új otthonodhoz".

- Van szeme, de nem lát, van csőre, de nem csipked, van szárnya, de nem repül, van lába, de nem jár. Mi az?
- ???
- Döglött papagáj.

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 21 2008 01:19pm
3 Members: Vharimatras, Fuxy0415, ptdk

hand.gif veled meg mi van??
Go Back To Magyar Topic List
Prev14748495051397Next
Add Reply New Topic New Poll