Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 14 2015 09:55pm)
hogyha beszol szol akkor csak annyit irhassak hogy "avám :santa" és rövidrezárjam a dolgot
nincsenek bekapcsolva az avák és a sigek, de amúgy sem érdekel
de azért látom, hogy milyen erőlködés megy, csak hogy basztathass valamivel, tisztára, mint egy óvodás, aki meghúzza a csinos lány haját
eddig nem igazán megy