d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1479847994800480148025001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 15 2015 05:04am
tfw az X epuletben fogok dolgozni, CP jelly mint az allat
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 15 2015 05:06am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 15 2015 12:04pm)
tfw az X epuletben fogok dolgozni, CP jelly mint az allat


es konrketan mivel fogsz foglalkozni, ill mint rendes droid vagy intern/trainee/akarmi?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 15 2015 05:13am
Quote (TresholdOfUniverse @ Oct 15 2015 12:06pm)
es konrketan mivel fogsz foglalkozni, ill mint rendes droid vagy intern/trainee/akarmi?


rendes droid es konstrukcióval
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 15 2015 05:16am
Quote (TresholdOfUniverse @ Oct 15 2015 12:06pm)
es konrketan mivel fogsz foglalkozni, ill mint rendes droid vagy intern/trainee/akarmi?


szopással baszással
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 15 2015 05:33am
Quote (TresholdOfUniverse @ Oct 15 2015 12:06pm)
es konrketan mivel fogsz foglalkozni, ill mint rendes droid vagy intern/trainee/akarmi?


Segít a PM-nek beállítani a víz hőmérsékletét.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 15 2015 05:33am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 14 2015 09:55pm)
hogyha beszol szol akkor csak annyit irhassak hogy "avám :santa" és rövidrezárjam a dolgot


nincsenek bekapcsolva az avák és a sigek, de amúgy sem érdekel

de azért látom, hogy milyen erőlködés megy, csak hogy basztathass valamivel, tisztára, mint egy óvodás, aki meghúzza a csinos lány haját

eddig nem igazán megy
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 15 2015 05:34am
Quote (Jancsipapa @ 15 Oct 2015 13:33)
nincsenek bekapcsolva az avák és a sigek, de amúgy sem érdekel

de azért látom, hogy milyen erőlködés megy, csak hogy basztathass valamivel, tisztára, mint egy óvodás, aki meghúzza a csinos lány haját

eddig nem igazán megy


szóval szerinted tetszel meshnek?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 15 2015 05:41am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 15 2015 01:34pm)
szóval szerinted tetszel meshnek?


nekem tetszik lacus, évek óta kinn van a képe avának

erre tudok gondolni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 15 2015 05:46am
Quote (Jancsipapa @ Oct 15 2015 12:41pm)
nekem tetszik lacus, évek óta kinn van a képe avának

erre tudok gondolni


Most azon gondolkodom, IK-barbos avád volt-e régen.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 15 2015 05:46am
Quote (Jancsipapa @ Oct 15 2015 11:41am)
nekem tetszik lacus, évek óta kinn van a képe avának

erre tudok gondolni


honnan tudod, hogy kint van a képe ha kivan kapcsolva?! :XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1479847994800480148025001Next
Closed New Topic New Poll