Quote (llllllllllll @ 14 Oct 2015 20:56)
nem értem ezt a hisztit
én alapból nem tudok kódolni valami kis háttérzene nélkül és egy ~4-5 ezer forintos gumis fülhallgatóban ha szól a zene akkor már nem hallod a külső zajokat
meg úgy írod le, mint ha valami kocsmában ülnél és ordibálnának körülötted
mi is sokan vagyunk egy helyen, de mindenki tud kulturáltan viselkedni
ha meg nem, akkor szólsz neki és kész
Nekem csend kell, a zene is segít napi 2-3 órát, de egy pár óra zene után, már csak a csend.
Nem hisztizem, nekem egyszerűen mások a preferenciáim. Hidd el, hogy én örülnék a legjobban, ha nem zavarna ennyire a zaj.
Btw amikor egy rakás ember webexen meetingel és lehetőleg egyszerre beszélnek, mert másik meetingen vannak, akkor kultúra ide, kultúra oda, kurvanagy hangzavar lesz.
+a folyosón egy idő után fárasztó és kellemetlen érzés rászólni mindenkire.
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 Oct 2015 20:56)
miért ez tök jó, lehet folyamatosan szocializálódni meg haverkodni :S a 102-ben vannak a hres csajok nem? remélem ott leszek. mi az az X?
A 101-ben vannak és olyan szobákban, ahová a te kártyáddal nem tudsz bemenni ^^
Az X az egyik épület a régebbi blokknál, de picit kívül esik a többitől.