Quote (bamboo @ 14 Oct 2015 20:48)
te a gyömrőin melóztál a boschban?
y, miért?
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 Oct 2015 20:47)
sajnálom, csak nem tetszik hogy szidod a jövőbeni munkahelyem :angel:
k.
Egyébként ez beállítottság kérdése. Addig én is imádtam, ameddig 30-- ember volt egy hatalmas teremben, 180 centis hajlított asztalokkal és 4-6 asztalonként szekrényfallal és növényekkel.
De ez a 120 és 160 centis egyenesasztalos vég nélkül egymás mellett sorokban és oszlopokban minimális elválasztásokkal ezer emberenként és 50+ fő méretű termekkel... na ez NEKEM nem oké.
De nem vagyok átlagos, kb zajfóbiám van

megőrülök az almaevés hangjától is...
Ha mázlid van, akkor nem a 102-ben leszel, és akkor jó. Az X-ben például szívesen dolgoztam volna, ott kb olyasmi a légkör, mint a mostani helyemen. csak ott meg nekem megfelelő projekt nem volt :/