d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1479547964797479847995001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 14 2015 12:44pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 14 2015 08:37pm)
Miért vagy ilyen rosszindulatú nyomorult?


leírtad egy mondatban mátét :S
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 14 2015 12:46pm
Quote (Vismajor @ 14 Oct 2015 20:41)
Amiért te is


Én csak azzal vagyok, aki köcsög másokkal, mint te vagy jarabekg például.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 14 2015 12:47pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 14 2015 07:37pm)
Miért vagy ilyen rosszindulatú nyomorult?


Nem tehetek róla, hogy a boschnak az az előrelépés, hogy háromszor akkora termekben kétszer olyan sűrűn ülteti az embereket.
Van aki ezt szereti és megy neki, nekem nem.

Nálam a költözés (meg az új projekt) tette be a kaput. Nem tehetek róla, én az új körülmények között nem tudtam dolgozni.
Itt hatalmas a csend a boschhoz képest és nekem ez fontos.


sajnálom, csak nem tetszik hogy szidod a jövőbeni munkahelyem :angel:
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 14 2015 12:48pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 14 2015 06:37pm)
Miért vagy ilyen rosszindulatú nyomorult?


Nem tehetek róla, hogy a boschnak az az előrelépés, hogy háromszor akkora termekben kétszer olyan sűrűn ülteti az embereket.
Van aki ezt szereti és megy neki, nekem nem.

Nálam a költözés (meg az új projekt) tette be a kaput. Nem tehetek róla, én az új körülmények között nem tudtam dolgozni.
Itt hatalmas a csend a boschhoz képest és nekem ez fontos.


te a gyömrőin melóztál a boschban?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 14 2015 12:54pm
Quote (bamboo @ 14 Oct 2015 20:48)
te a gyömrőin melóztál a boschban?


y, miért?

Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 Oct 2015 20:47)
sajnálom, csak nem tetszik hogy szidod a jövőbeni munkahelyem :angel:


k.

Egyébként ez beállítottság kérdése. Addig én is imádtam, ameddig 30-- ember volt egy hatalmas teremben, 180 centis hajlított asztalokkal és 4-6 asztalonként szekrényfallal és növényekkel.

De ez a 120 és 160 centis egyenesasztalos vég nélkül egymás mellett sorokban és oszlopokban minimális elválasztásokkal ezer emberenként és 50+ fő méretű termekkel... na ez NEKEM nem oké.
De nem vagyok átlagos, kb zajfóbiám van :D megőrülök az almaevés hangjától is...


Ha mázlid van, akkor nem a 102-ben leszel, és akkor jó. Az X-ben például szívesen dolgoztam volna, ott kb olyasmi a légkör, mint a mostani helyemen. csak ott meg nekem megfelelő projekt nem volt :/
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 14 2015 12:56pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 14 2015 06:54pm)
y, miért?



k.

Egyébként ez beállítottság kérdése. Addig én is imádtam, ameddig 30-- ember volt egy hatalmas teremben, 180 centis hajlított asztalokkal és 4-6 asztalonként szekrényfallal és növényekkel.

De ez a 120 és 160 centis egyenesasztalos vég nélkül egymás mellett sorokban és oszlopokban minimális elválasztásokkal ezer emberenként és 50+ fő méretű termekkel... na ez NEKEM nem oké.
De nem vagyok átlagos, kb zajfóbiám van :D megőrülök az almaevés hangjától is...


Ha mázlid van, akkor nem a 102-ben leszel, és akkor jó. Az X-ben például szívesen dolgoztam volna, ott kb olyasmi a légkör, mint a mostani helyemen. csak ott meg nekem megfelelő projekt nem volt :/


nem értem ezt a hisztit
én alapból nem tudok kódolni valami kis háttérzene nélkül és egy ~4-5 ezer forintos gumis fülhallgatóban ha szól a zene akkor már nem hallod a külső zajokat
meg úgy írod le, mint ha valami kocsmában ülnél és ordibálnának körülötted
mi is sokan vagyunk egy helyen, de mindenki tud kulturáltan viselkedni
ha meg nem, akkor szólsz neki és kész
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 14 2015 12:56pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 14 2015 07:54pm)
y, miért?



k.

Egyébként ez beállítottság kérdése. Addig én is imádtam, ameddig 30-- ember volt egy hatalmas teremben, 180 centis hajlított asztalokkal és 4-6 asztalonként szekrényfallal és növényekkel.

De ez a 120 és 160 centis egyenesasztalos vég nélkül egymás mellett sorokban és oszlopokban minimális elválasztásokkal ezer emberenként és 50+ fő méretű termekkel... na ez NEKEM nem oké.
De nem vagyok átlagos, kb zajfóbiám van :D megőrülök az almaevés hangjától is...


Ha mázlid van, akkor nem a 102-ben leszel, és akkor jó. Az X-ben például szívesen dolgoztam volna, ott kb olyasmi a légkör, mint a mostani helyemen. csak ott meg nekem megfelelő projekt nem volt :/


miért ez tök jó, lehet folyamatosan szocializálódni meg haverkodni :S a 102-ben vannak a hres csajok nem? remélem ott leszek. mi az az X?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 14 2015 12:57pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 14 2015 06:56pm)
miért ez tök jó, lehet folyamatosan szocializálódni meg haverkodni :S a 102-ben vannak a hres csajok nem? remélem ott leszek. mi az az X?


nem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 14 2015 12:59pm
Quote (llllllllllll @ Oct 14 2015 07:57pm)
nem


de
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 14 2015 01:00pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 14 2015 06:59pm)
de


mindegy hova kerülsz, nem a hres lányokkal leszel egy épületben
x meg egy régi épület a telephelyen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1479547964797479847995001Next
Closed New Topic New Poll