Quote (llllllllllll @ 14 Oct 2015 18:52)
jaj de cuki, bent van 5-6ig
:DDD
fejlesztőként majd járhatsz 8ra és bent lehetsz 8-9ig
mondjuk 10x annyi pénzért :~)
kivéve cp, ő akkor jön-megy amikor akar
A mostani helyemen nincs is olyan, hogy törzsidő.
Csak kénytelen vagyok reggel menni, mert az esti suli miatt máshogy nem lenne meg az óraszámom.
A boschban rendszeresen voltam bent este 8-9-ig. Mindig volt egy rakás plusz órám, és sokszor basztam időben bemenni és úgy csúsztattam le, hogy inkább délre mentem...
A mostani helyen viszont effektívebb a munkaidő, sokkal kevesebb faszverés van, mint a boschnál, cserébe többet is fizet. A gépezet olajozottabb, a teljes projekt szoftver részén vagyunk kb kilencen a tesztesekkel együtt, egy telephelyen, nyilván könnyebb, mint harminc++ fővel 3 földrészen.
Nekem sokkal jobban bejön.
This post was edited by CyberPunk666 on Oct 14 2015 12:18pm