d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1479447954796479747985001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 14 2015 11:25am
Quote (llllllllllll @ Oct 14 2015 06:23pm)
a csoportvezető felel a gyakornokért, mármint ő viszi a pénzügyeket
de ha aki felvett azt mondja, hogy hülye vagy mint a szar vagy valami egyéb baja van, akkor a csoportvezető rúg ki / tesz át máshova


holnap kávé? :santa:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 14 2015 11:27am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 14 2015 05:25pm)
holnap kávé? :santa:


lóóóóóóóóól holnap 15 van
egész nap introduction dayen leszel, úgyhogy max utána
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 14 2015 11:30am
Quote (NerfHydraDPS @ Oct 14 2015 06:20pm)
értjük hogy nagyobb a faszod mindenkinél chill B)


nevetek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 14 2015 11:33am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 14 2015 05:30pm)
nevetek


nem nevetnék a helyedben :~)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 14 2015 11:33am
Quote (llllllllllll @ Oct 14 2015 06:27pm)
lóóóóóóóóól holnap 15 van
egész nap introduction dayen leszel, úgyhogy max utána


:C
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 14 2015 11:45am
Quote (llllllllllll @ Oct 14 2015 06:33pm)
nem nevetnék a helyedben :~)


dehogynem :santa:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 14 2015 12:17pm
Quote (llllllllllll @ 14 Oct 2015 18:52)
jaj de cuki, bent van 5-6ig
:DDD
fejlesztőként majd járhatsz 8ra és bent lehetsz 8-9ig
mondjuk 10x annyi pénzért :~)

kivéve cp, ő akkor jön-megy amikor akar


A mostani helyemen nincs is olyan, hogy törzsidő.
Csak kénytelen vagyok reggel menni, mert az esti suli miatt máshogy nem lenne meg az óraszámom.

A boschban rendszeresen voltam bent este 8-9-ig. Mindig volt egy rakás plusz órám, és sokszor basztam időben bemenni és úgy csúsztattam le, hogy inkább délre mentem...


A mostani helyen viszont effektívebb a munkaidő, sokkal kevesebb faszverés van, mint a boschnál, cserébe többet is fizet. A gépezet olajozottabb, a teljes projekt szoftver részén vagyunk kb kilencen a tesztesekkel együtt, egy telephelyen, nyilván könnyebb, mint harminc++ fővel 3 földrészen.
Nekem sokkal jobban bejön.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 14 2015 12:18pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 14 2015 12:28pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 14 2015 07:17pm)
A mostani helyemen nincs is olyan, hogy törzsidő.
Csak kénytelen vagyok reggel menni, mert az esti suli miatt máshogy nem lenne meg az óraszámom.

A boschban rendszeresen voltam bent este 8-9-ig. Mindig volt egy rakás plusz órám, és sokszor basztam időben bemenni és úgy csúsztattam le, hogy inkább délre mentem...


A mostani helyen viszont effektívebb a munkaidő, sokkal kevesebb faszverés van, mint a boschnál, cserébe többet is fizet. A gépezet olajozottabb, a teljes projekt szoftver részén vagyunk kb kilencen a tesztesekkel együtt, egy telephelyen, nyilván könnyebb, mint harminc++ fővel 3 földrészen.
Nekem sokkal jobban bejön.


ne aggodj, fel-1 ev es itt is sirni fogsz minden miatt))
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 14 2015 12:37pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 14 Oct 2015 20:28)
ne aggodj, fel-1 ev es itt is sirni fogsz minden miatt))


Miért vagy ilyen rosszindulatú nyomorult?


Nem tehetek róla, hogy a boschnak az az előrelépés, hogy háromszor akkora termekben kétszer olyan sűrűn ülteti az embereket.
Van aki ezt szereti és megy neki, nekem nem.

Nálam a költözés (meg az új projekt) tette be a kaput. Nem tehetek róla, én az új körülmények között nem tudtam dolgozni.
Itt hatalmas a csend a boschhoz képest és nekem ez fontos.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 14 2015 12:41pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 14 2015 07:37pm)
Miért vagy ilyen rosszindulatú nyomorult?


Nem tehetek róla, hogy a boschnak az az előrelépés, hogy háromszor akkora termekben kétszer olyan sűrűn ülteti az embereket.
Van aki ezt szereti és megy neki, nekem nem.

Nálam a költözés (meg az új projekt) tette be a kaput. Nem tehetek róla, én az új körülmények között nem tudtam dolgozni.
Itt hatalmas a csend a boschhoz képest és nekem ez fontos.


Amiért te is
Go Back To Magyar Topic List
Prev1479447954796479747985001Next
Closed New Topic New Poll