d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1479347944795479647975001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 14 2015 10:36am
hogy lehet a waxtól undorodni



ti még zselézitek a hajatokat, vagy wat
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 14 2015 10:41am
Imádom a boscht, ma osszvisz 3 kisebb munkát kaptam, egyébként nem kellett csinálnom semmit.
Mivel pofám nincs jspzni munkaidőben igy egesz nap programozgattam + tanultam zhkra.
Az meg tök jó h az osztalyon kb vegigmegyek szep lassan mindenkin, betanitanak h ki mit csinál igy kezdem átlátni a dolgokat.
Tök laza, fiatalos mindenki, jó a hangulat, az idő pedig iszonyatosan repül, kb minden nap bennvagyok 5-6ig.
Geci jó, faszert nem jottem hamarabb.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 14 2015 10:52am
Quote (fahrii @ Oct 14 2015 04:41pm)
Imádom a boscht, ma osszvisz 3 kisebb munkát kaptam, egyébként nem kellett csinálnom semmit.
Mivel pofám nincs jspzni munkaidőben igy egesz nap programozgattam + tanultam zhkra.
Az meg tök jó h az osztalyon kb vegigmegyek szep lassan mindenkin, betanitanak h ki mit csinál igy kezdem átlátni a dolgokat.
Tök laza, fiatalos mindenki, jó a hangulat, az idő pedig iszonyatosan repül, kb minden nap bennvagyok 5-6ig.
Geci jó, faszert nem jottem hamarabb.


jaj de cuki, bent van 5-6ig
:DDD
fejlesztőként majd járhatsz 8ra és bent lehetsz 8-9ig
mondjuk 10x annyi pénzért :~)

kivéve cp, ő akkor jön-megy amikor akar

This post was edited by llllllllllll on Oct 14 2015 10:53am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 14 2015 10:57am
Quote (llllllllllll @ Oct 14 2015 05:52pm)
jaj de cuki, bent van 5-6ig
:DDD
fejlesztőként majd járhatsz 8ra és bent lehetsz 8-9ig
mondjuk 10x annyi pénzért :~)

kivéve cp, ő akkor jön-megy amikor akar


alapbol
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 14 2015 10:57am
Quote (Taszilo.^ @ Oct 14 2015 04:57pm)
alapbol


_alapból_
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 14 2015 11:01am
Quote (llllllllllll @ 14 Oct 2015 18:52)
jaj de cuki, bent van 5-6ig
:DDD
fejlesztőként majd járhatsz 8ra és bent lehetsz 8-9ig
mondjuk 10x annyi pénzért :~)

kivéve cp, ő akkor jön-megy amikor akar


sokszor ígyis kb egyedül vagyok már benn
ez csak egy pénzügy-kotrolling osztály
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 14 2015 11:02am
Quote (fahrii @ Oct 14 2015 05:01pm)
sokszor ígyis kb egyedül vagyok már benn
ez csak egy pénzügy-kotrolling osztály


ja, hát ott gondolom amikor 8:30at üt az óra, akkor már az ajtóban állnak
nekem meg 2-3 nap alatt annyi + órám jött össze, hogy mehetek szabira 8ddddddddd

This post was edited by llllllllllll on Oct 14 2015 11:02am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 14 2015 11:06am
Quote (llllllllllll @ 14 Oct 2015 19:02)
ja, hát ott gondolom amikor 8:30at üt az óra, akkor már az ajtóban állnak
nekem meg 2-3 nap alatt annyi + órám jött össze, hogy mehetek szabira 8ddddddddd


amúgy te mennyire dönthetsz a gyakornokod felett?
szóval ki is baszathatod akár vagy hogy működik?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 14 2015 11:20am
Quote (llllllllllll @ 14 Oct 2015 18:02)
ja, hát ott gondolom amikor 8:30at üt az óra, akkor már az ajtóban állnak
nekem meg 2-3 nap alatt annyi + órám jött össze, hogy mehetek szabira 8ddddddddd


értjük hogy nagyobb a faszod mindenkinél chill B)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 14 2015 11:23am
Quote (fahrii @ Oct 14 2015 05:06pm)
amúgy te mennyire dönthetsz a gyakornokod felett?
szóval ki is baszathatod akár vagy hogy működik?


a csoportvezető felel a gyakornokért, mármint ő viszi a pénzügyeket
de ha aki felvett azt mondja, hogy hülye vagy mint a szar vagy valami egyéb baja van, akkor a csoportvezető rúg ki / tesz át máshova

This post was edited by llllllllllll on Oct 14 2015 11:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1479347944795479647975001Next
Closed New Topic New Poll