Quote (fahrii @ Oct 14 2015 04:41pm)
Imádom a boscht, ma osszvisz 3 kisebb munkát kaptam, egyébként nem kellett csinálnom semmit.
Mivel pofám nincs jspzni munkaidőben igy egesz nap programozgattam + tanultam zhkra.
Az meg tök jó h az osztalyon kb vegigmegyek szep lassan mindenkin, betanitanak h ki mit csinál igy kezdem átlátni a dolgokat.
Tök laza, fiatalos mindenki, jó a hangulat, az idő pedig iszonyatosan repül, kb minden nap bennvagyok 5-6ig.
Geci jó, faszert nem jottem hamarabb.
jaj de cuki, bent van 5-6ig
:DDD
fejlesztőként majd járhatsz 8ra és bent lehetsz 8-9ig
mondjuk 10x annyi pénzért :~)
kivéve cp, ő akkor jön-megy amikor akar
This post was edited by llllllllllll on Oct 14 2015 10:53am