d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14784794804814825001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 2 2010 01:43pm
Quote (bbaallaaggee @ Sep 2 2010 07:58pm)
meleg akinek nem 40% warnja van


csak bi akinek 30% van akkor
Member
Posts: 1,980
Joined: May 27 2009
Gold: 25.04
Sep 2 2010 01:46pm
Végre kijátszottam a Mafia 2 öt :)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 2 2010 01:52pm
Quote (bbaallaaggee @ 2 Sep 2010 20:58)
meleg akinek nem 40% warnja van


Wooo grat, végre. :)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 2 2010 01:52pm
Quote (Inakwo @ 2 Sep 2010 21:17)
most mondták a hirekbe :d

LOL egyből rátok gondoltam


Apám is ott volt mikor mutatták a tvben, és kérdezte, hogy barátaim tolják-e :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 2 2010 01:56pm
Quote (bbaallaaggee @ 2 Sep 2010 20:58)
meleg akinek nem 40% warnja van


oh, egyetértünk

Quote (Inakwo @ 2 Sep 2010 21:02)
tilto listára kerülhet a Kati

milesz veletekkkkkkkk XD


mert eddig a többi drog legális volt
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 2 2010 02:02pm
Quote (Ad4mz @ 2 Sep 2010 20:56)
oh, egyetértünk



mert eddig a többi drog legális volt


a Kati gyakorlatilag nem drog csak annak hsaználják nem?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 2 2010 02:03pm
Küldö: Stefánia

Sziasztok!

Remélem mindenki jön a ma esti záróbulira!!!!!!!!!!!!!!!
Lesz itt minden, mi szem szájnak ingere....

sőt....

lehet, h még egy két mentort is megvehettek egy órára....;)

jelszó:
mentorárverés


lolcsi
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 2 2010 02:03pm
fáradt vagyok
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 2 2010 02:03pm
Quote (Inakwo @ 2 Sep 2010 22:02)
a Kati gyakorlatilag nem drog csak annak hsaználják nem?


akkor most gondolkodj el azon mit neveznek drognak és rájössz, hogy 47389719 olyan dolgo van ami nem az "csak annak használják"
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 2 2010 02:04pm
Quote (szabika @ 2 Sep 2010 22:03)
Küldö: Stefánia

Sziasztok!

Remélem mindenki jön a ma esti záróbulira!!!!!!!!!!!!!!!
Lesz itt minden, mi szem szájnak ingere....

sőt....

lehet, h még egy két mentort is megvehettek egy órára....;)

jelszó:
mentorárverés


lolcsi


+bme?

syntax error
Go Back To Magyar Topic List
Prev14784794804814825001Next
Closed New Topic New Poll