☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
478
479
480
481
482
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 575113
Replies: 50000
Track Topic
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#4791
Sep 2 2010 01:43pm
Quote (bbaallaaggee @ Sep 2 2010 07:58pm)
meleg akinek nem 40% warnja van
csak bi akinek 30% van akkor
xSpikeYx
Member
Posts: 1,980
Joined: May 27 2009
Gold
:
25.04
#4792
Sep 2 2010 01:46pm
Végre kijátszottam a Mafia 2 öt
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#4793
Sep 2 2010 01:52pm
Quote (bbaallaaggee @ 2 Sep 2010 20:58)
meleg akinek nem 40% warnja van
Wooo grat, végre.
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#4794
Sep 2 2010 01:52pm
Quote (Inakwo @ 2 Sep 2010 21:17)
most mondták a hirekbe
LOL egyből rátok gondoltam
Apám is ott volt mikor mutatták a tvben, és kérdezte, hogy barátaim tolják-e
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#4795
Sep 2 2010 01:56pm
Quote (bbaallaaggee @ 2 Sep 2010 20:58)
meleg akinek nem 40% warnja van
oh, egyetértünk
Quote (Inakwo @ 2 Sep 2010 21:02)
tilto listára kerülhet a Kati
milesz veletekkkkkkkk XD
mert eddig a többi drog legális volt
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#4796
Sep 2 2010 02:02pm
Quote (Ad4mz @ 2 Sep 2010 20:56)
oh, egyetértünk
mert eddig a többi drog legális volt
a Kati gyakorlatilag nem drog csak annak hsaználják nem?
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#4797
Sep 2 2010 02:03pm
Küldö: Stefánia
Sziasztok!
Remélem mindenki jön a ma esti záróbulira!!!!!!!!!!!!!!!
Lesz itt minden, mi szem szájnak ingere....
sőt....
lehet, h még egy két mentort is megvehettek egy órára....;)
jelszó:
mentorárverés
lolcsi
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#4798
Sep 2 2010 02:03pm
fáradt vagyok
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#4799
Sep 2 2010 02:03pm
Quote (Inakwo @ 2 Sep 2010 22:02)
a Kati gyakorlatilag nem drog csak annak hsaználják nem?
akkor most gondolkodj el azon mit neveznek drognak és rájössz, hogy 47389719 olyan dolgo van ami nem az "csak annak használják"
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#4800
Sep 2 2010 02:04pm
Quote (szabika @ 2 Sep 2010 22:03)
Küldö:
Stefánia
Sziasztok!
Remélem mindenki jön a ma esti záróbulira!!!!!!!!!!!!!!!
Lesz itt minden, mi szem szájnak ingere....
sőt....
lehet, h még egy két mentort is megvehettek egy órára....;)
jelszó:
mentorárverés
lolcsi
+bme?
syntax error
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
478
479
480
481
482
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact