d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1478479480481482512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 22 2010 12:02pm
Quote (lacketto @ 22 Jul 2010 19:50)
KLONTARRAL WEBCAMOZTAM ÉS ITT EGY SCREENSHOT RÓLA


honnan van az a plüss mario?
nekem toad kéne :-d

This post was edited by Ad4mz on Jul 22 2010 12:08pm
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jul 22 2010 12:02pm
Quote (lacketto @ 22 Jul 2010 19:50)
KLONTARRAL WEBCAMOZTAM ÉS ITT EGY SCREENSHOT RÓLA


kicsit feldobta a kedvem :D editelve lac3 kérésére

This post was edited by Sanyika on Jul 22 2010 12:08pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 22 2010 12:04pm
fofgngnl

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 22 2010 12:25pm
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 22 2010 12:08pm
UNATKOZOM EGÉSZ NAP ITHOIN ÜLTEM MA WÁÁÁ UGY UNOM MAGAM .S:S.S.S
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 22 2010 12:09pm
Quote (Ateec @ 22 Jul 2010 19:35)


úgyérzem ez alexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx2 lesz

a 2010es aki menőzött apuci mercijével
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 22 2010 12:09pm
gecc mennyi melo ennyi embernek pmelni :D
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Jul 22 2010 12:13pm
Jáá nem lettem locked :D

Kezd izgi lenni a topic rólam :D
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jul 22 2010 12:14pm
Quote (Ateec @ 22 Jul 2010 20:13)
Jáá nem lettem locked :D

Kezd izgi lenni a topic rólam :D


ja de ha így írod hogy rólad szól, akkor elismered hogy Te basztad át a gyereket...

:D
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Jul 22 2010 12:16pm
Quote (LaserBack @ 22 Jul 2010 20:14)
ja de ha így írod hogy rólad szól, akkor elismered hogy Te basztad át a gyereket...

:D


Ja reális. Haza sem értem még sörözésből meg a világ végéről és leültem vele pokerezni Jsp amit azt sem tudom hogy hogy lehet megcsinálni nem mintha érdekelne :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 22 2010 12:19pm
Quote (Ateec @ Jul 22 2010 07:13pm)
Jáá nem lettem locked :D

Kezd izgi lenni a topic rólam :D


még HA welcheltél volna pókerben, akkor sem lockolnának


tökre felbasz ha valaki ennyire balfasz búvár http://www.youtube.com/watch?v=rPeQxKmIe4I&NR=1

hogy a picsába ment ez át a vizsgán?

This post was edited by beni on Jul 22 2010 12:21pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1478479480481482512Next
Closed New Topic New Poll