Quote (Ateec @ Jul 22 2010 07:13pm)
Jáá nem lettem locked

Kezd izgi lenni a topic rólam

még HA welcheltél volna pókerben, akkor sem lockolnának
tökre felbasz ha valaki ennyire balfasz búvár
http://www.youtube.com/watch?v=rPeQxKmIe4I&NR=1hogy a picsába ment ez át a vizsgán?
This post was edited by beni on Jul 22 2010 12:21pm