d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1478747884789479047915001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 13 2015 02:28pm
Quote (CyberPunk666 @ 13 Oct 2015 21:31)
Nincs képe.


Akkor tudod a dolgod. Képet kell csinálnod. És nn excuses.txt.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 13 2015 02:30pm
Quote (Genthor @ 13 Oct 2015 22:28)
Akkor tudod a dolgod. Képet kell csinálnod. És nn excuses.txt.


Akkor el fog kopni a kezem...

btw előbb megvárom a próbaidő végét. Akkor nem rúghatnak ki miatta :D

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 13 2015 02:31pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 13 2015 02:36pm
Quote (llllllllllll @ Oct 13 2015 08:18pm)
nekem mire meglesz a diplomám 2 év gyakorlatom lesz
anarkinnak meg ~20 év gyakorlata volt amikor ELKEZDTE a diplomát
nao wat
ha nem vagy hülye találsz gyakorlatra helyet



Azert anarkin nem 40 eves
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 13 2015 02:42pm
Quote (anyd @ Oct 13 2015 08:36pm)
Azert anarkin nem 40 eves


38, 18 évesen kezdett el dolgozni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 13 2015 02:44pm
Quote (llllllllllll @ Oct 13 2015 09:42pm)
38, 18 évesen kezdett el dolgozni



Lel en azt hittem olyan 30-32 lehet
Fiatalosan nez ki
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 13 2015 02:44pm
Quote (llllllllllll @ 13 Oct 2015 22:42)
38, 18 évesen kezdett el dolgozni


anarkin csak 27 :wacko:
vagy ez most még az előző vicc része? túl fáradt vagyok a felméréshez
30 December 1988

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 13 2015 02:45pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 13 2015 02:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 13 2015 10:44pm)
anarkin csak 27 :wacko:
vagy ez most még az előző vicc része? túl fáradt vagyok a felméréshez


facebook szerint még kis fiatal :wacko:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 13 2015 02:47pm
Quote (anyd @ 13 Oct 2015 22:44)
Lel en azt hittem olyan 30-32 lehet
Fiatalosan nez ki


Quote (Cpt_Ghost @ 13 Oct 2015 22:44)
anarkin csak 27 :wacko:


:DDDDD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 13 2015 02:49pm
ok :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 13 2015 02:51pm
na most akkor hány éves a kapitány

de amúgy very nice, tekintve hogy 16-nak se nézek ki

This post was edited by Anarkin on Oct 13 2015 02:52pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1478747884789479047915001Next
Closed New Topic New Poll