Quote (CyberPunk666 @ Oct 13 2015 07:53pm)
De te kb valami skizofrén borderline elmebetegnek tartasz engem, aki kecskék vérével síkosítva erőszakol meg hermafrodita csecsemőket.
Szóval annyira nem lep meg, ha bármikor "úgy érzed", amikor valami kritikát kapok.
nem gondolnak ilyennek

de azért van egy enyhe autizmus benned, illetve a libidod se hétköznapos