d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1478447854786478747885001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 13 2015 11:00am
Quote (josheide @ 13 Oct 2015 14:54)
sokkal nehezebb lesz magyar diplomaval


Lofaszt. Gyakorlat kell nem diploma.
Marmint na.. Kell az is, de ha gyakorlatod nincs melle...

This post was edited by Baleee on Oct 13 2015 11:01am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 13 2015 11:12am
Quote (Baleee @ Oct 13 2015 06:00pm)
Lofaszt. Gyakorlat kell nem diploma.
Marmint na.. Kell az is, de ha gyakorlatod nincs melle...


Az emberek meg csak úgy szülik meg szarják a gyakorlatot a diploma mellé gondolom
istenem
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 13 2015 11:23am
Quote (Vismajor @ Oct 13 2015 04:28pm)
>tél illat jön be a lakásba, nyitva az ablak
>az egyetlen jó dolog a télben hogy kabátot hordok és sok zsebem van :c


Viszont több ruhát kell magadról lerángatni, amikor publikus helyen jön rád a fosás.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 13 2015 11:34am
Quote (subnyaralas @ 13 Oct 2015 14:30)
Mint diploma nelkul? :D


Mint kulfoldi diplomaval.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 13 2015 11:46am
Quote (josheide @ Oct 13 2015 02:54pm)
sokkal nehezebb lesz magyar diplomaval


erősen kétlem hogy hacsak nem az mitra megy akkor megérné
rand amcsi egyetem nem jobb semmivel, mint ahol most tanul niggermentes környezetben

Quote (-joey- @ Oct 13 2015 03:58pm)
e.d.e. etc.


már googlizgattam hogy mit jelenthet ez a rövidítés
well played joey papa well played :)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 13 2015 12:30pm
A brutálisan jól kinéző kolléganőről kiderült, hogy nem 22, inkább 30, és van egy iskolás korú gyereke.

De basszus, mint egy 22 éves istennő, úgy néz ki...
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 13 2015 12:32pm
Quote (CyberPunk666 @ 13 Oct 2015 19:30)
A brutálisan jól kinéző kolléganőről kiderült, hogy nem 22, inkább 30, és van egy iskolás korú gyereke.

De basszus, mint egy 22 éves istennő, úgy néz ki...


lehet lánya van
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 13 2015 12:32pm
Quote (ace07 @ Oct 13 2015 08:32pm)
lehet lánya van


de az is lehet, hogy fia van
es vismajornak hivjak
gondolj csak bele
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 13 2015 12:35pm
Quote (ace07 @ 13 Oct 2015 20:32)
lehet lánya van


Vékony és magas, de mégis vannak ott csöcsök, de a hülye szabályzat miatt nem tudom felmérni, hogy igaziak-e.

Úgy emlékszem lánya van, de nem maradt meg amit mondott. Próbáltam óvatosan megnézni, hogy ne nézzek ki tardnak.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 13 2015 12:36pm
Quote (CyberPunk666 @ 13 Oct 2015 20:35)
Vékony és magas, de mégis vannak ott csöcsök, de a hülye szabályzat miatt nem tudom felmérni, hogy igaziak-e.

Úgy emlékszem lánya van, de nem maradt meg amit mondott. Próbáltam óvatosan megnézni, hogy ne nézzek ki tardnak.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

cp, szoktatok ti amugy neha dugni is a felesegeddel, vagy csak ugy van? mert valami nagyon durvan csorgatod a nyalad allandoan :D

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 13 2015 12:37pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1478447854786478747885001Next
Closed New Topic New Poll