d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1478347844785478647875001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 13 2015 06:54am
Quote (subnyaralas @ 13 Oct 2015 13:53)
Nem szeretem amerikat tbh
Anglia\skandinav orszag melo + suli ha ez megvan es tudok mar v mennyire a szakmaban dolgozni


sokkal nehezebb lesz magyar diplomaval
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 13 2015 07:01am
Quote (josheide @ Oct 13 2015 01:54pm)
sokkal nehezebb lesz magyar diplomaval


Mondjuk ha tud programozni akkor nem :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 13 2015 07:16am
Quote (anyd @ Oct 13 2015 11:32am)
te névtelen, te légió
much linux


implying nem a macbook airje miatt irt sudot
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 13 2015 07:21am
tfw 1,5 nap mulva kavezhatok gurkevel a boschban))))
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Oct 13 2015 07:30am
Quote (josheide @ Oct 13 2015 02:54pm)
sokkal nehezebb lesz magyar diplomaval



Mint diploma nelkul? :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 13 2015 07:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 13 2015 02:21pm)
tfw 1,5 nap mulva kavezhatok gurkevel a boschban))))


kockacukrot az ifju titannak!
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 13 2015 07:58am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 13 2015 02:21pm)
tfw 1,5 nap mulva kavezhatok gurkevel a boschban))))


e.d.e. etc.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 13 2015 08:00am
Quote (-joey- @ Oct 13 2015 02:58pm)
e.d.e. etc.


igy van
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 13 2015 09:20am
Quote (jarabekg @ Oct 12 2015 05:42pm)
>elindult rendesen eletem elso sajat projektje
>tartottam egy fasza treninget
>ebedszunetben irtam egy zht
>miert vagyok ilyen jo B)


:D

tréningvezető-projektvezető lófasz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 13 2015 09:28am
>tél illat jön be a lakásba, nyitva az ablak
>az egyetlen jó dolog a télben hogy kabátot hordok és sok zsebem van :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1478347844785478647875001Next
Closed New Topic New Poll