Quote (Vismajor @ Oct 13 2015 02:49pm)
Azt álmdotam h te amerikába mész egyetemre
és tényleg, miért nem?
Apád fizetné, angolul tudsz és tök fasza lenne
Nem szeretem amerikat tbh
Anglia\skandinav orszag melo + suli ha ez megvan es tudok mar v mennyire a szakmaban dolgozni