d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1478247834784478547865001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 12 2015 10:12pm
Tfwmfw megint 2ora alvas
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 13 2015 03:16am
that feel when egyik ismerősöm 1:1 úgy néz ki mint balu
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 13 2015 03:59am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 13 2015 10:16am)
that feel when egyik ismerősöm 1:1 úgy néz ki mint balu
http://i.imgur.com/6Jdl7gz.jpg


inb4 balu az
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Oct 13 2015 04:26am
tfw órán lépek be jspre és subnyaralas helyett sudo-t irok be :wacko:
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 13 2015 04:32am
Quote (subnyaralas @ Oct 13 2015 11:26am)
tfw órán lépek be jspre és subnyaralas helyett sudo-t irok be :wacko:


te névtelen, te légió
much linux
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Oct 13 2015 04:36am
Tfw gecire elaludtam de bekell mennem mert 7 oraig csinaltam a beadandot tegnap
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Oct 13 2015 04:39am
Quote (anyd @ Oct 13 2015 12:32pm)
te névtelen, te légió
much linux


eléggé hányok tőle tbh

mármint dolgozni benne nem rossz
de most gépeltünk le kb 2 a4 oldalnyi cfg-t hogy sikerüljön ipv6-ot kezelni :s
az úr 2023. évében :wacko:

This post was edited by subnyaralas on Oct 13 2015 04:40am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 13 2015 06:49am
Quote (subnyaralas @ Oct 13 2015 11:26am)
tfw órán lépek be jspre és subnyaralas helyett sudo-t irok be :wacko:


Azt álmdotam h te amerikába mész egyetemre
és tényleg, miért nem?
Apád fizetné, angolul tudsz és tök fasza lenne
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 13 2015 06:52am
vismajor mar nem csak maganak fantazial vilag koruli utazasokat
nem rossz
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Oct 13 2015 06:53am
Quote (Vismajor @ Oct 13 2015 02:49pm)
Azt álmdotam h te amerikába mész egyetemre
és tényleg, miért nem?
Apád fizetné, angolul tudsz és tök fasza lenne



Nem szeretem amerikat tbh
Anglia\skandinav orszag melo + suli ha ez megvan es tudok mar v mennyire a szakmaban dolgozni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1478247834784478547865001Next
Closed New Topic New Poll