Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 9 Oct 2015 22:54)
???
kicsit éreztem az ölelésből h nem épp baráti
én meg nem akartam romantikus töltetet bele
Quote (josheide @ 9 Oct 2015 22:55)
still omega as fuck
tényleg volt kutya, a csaj meg a kerítéss tetején
This post was edited by fahrii on Oct 9 2015 03:09pm