d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1477478479480481512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 22 2010 11:50am
KLONTARRAL WEBCAMOZTAM ÉS ITT EGY SCREENSHOT RÓLA

http://img130.imageshack.07/klontar.jpg

This post was edited by lacketto on Jul 22 2010 12:06pm
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 22 2010 11:51am
Quote (lacketto @ Jul 22 2010 05:50pm)
KLONTARRAL WEBCAMOZTAM ÉS ITT EGY SCREENSHOT RÓLA

[URL=hp://img130.imageshack.us/img1g[/URL]


állatok : DDD

This post was edited by Xrd on Jul 22 2010 12:12pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 22 2010 11:52am

:DDDDDD

Voltam Ensiferum koncerten :~)

This post was edited by Ghostmasterq on Jul 22 2010 12:10pm
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jul 22 2010 11:54am
Quote (Ghostmasterq @ 22 Jul 2010 19:52)
:DDDDDD

Voltam Ensiferum koncerten :~)


jóó neked, énis mentem volna szívesen :(
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 22 2010 11:55am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 22 2010 06:52pm)
:DDDDDD

Voltam Ensiferum koncerten :~)


nyald ki a seggem :(
majd lekközelebb!





























































de csak ha dugunk
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Jul 22 2010 11:55am
Quote (beni @ 22 Jul 2010 19:47)
beírtam, hogy minden SD guildes úgyis mocsadék scammer, szóval enjoy your ban mate


Királyság van :D

Elmegyek tusolni addig remélem lesz locked goldom :D

Locked golddal tudok ls cuccot venni?:D nem mi akkor átküldöm valamelyik multimra(ja előbb kreálok egyet) az fgt és akkor úgy játszom tovább:D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 22 2010 11:56am
Quote (Ateec @ Jul 22 2010 05:55pm)
Királyság van :D

Elmegyek tusolni addig remélem lesz locked goldom :D

Locked golddal tudok ls cuccot venni?:D nem mi akkor átküldöm valamelyik multimra(ja előbb kreálok egyet) az fgt és akkor úgy játszom tovább:D


donolj még most. :(
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 22 2010 11:56am
Quote (Ateec @ 22 Jul 2010 19:55)
Királyság van :D

Elmegyek tusolni addig remélem lesz locked goldom :D

Locked golddal tudok ls cuccot venni?:D nem mi akkor átküldöm valamelyik multimra(ja előbb kreálok egyet) az fgt és akkor úgy játszom tovább:D


nem tudsz venni, de nem hiszem, hogy lockolnának, ezt kb minden emberrel eljátsszák akinek többtízká fgje van
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 22 2010 11:59am
This users' message box is currently full. Please try again later.
a rák egye ki a beledet péter
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 22 2010 11:59am
Quote (lacketto @ 22 Jul 2010 19:55)
nyald ki a seggem :(
majd lekközelebb!





























































de csak ha dugunk


Szept. 28 Budapest.
Heidenfest.
Ensiferum.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1477478479480481512Next
Closed New Topic New Poll