Quote (llllllllllll @ Oct 8 2015 11:47pm)
látom magam előtt, ahogy a sötét szobában ülve süti az fejedet a monitor fénye és verejtékező homlokkal gyepálod az f5-öt, hogy mikor postolok már és már copy pastelhesd is a hülyeségedet, aztán elégedetten hátradőlsz, hogy hú de vicces voltál már megint
En anyad segget jobban csiptem bar mar eleg oreg
Igy csak belekopok a szajaba es taknyosra szopatom minden ejjel