d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1477347744775477647775001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2015 03:13pm
Quote (GoreKnight9 @ Oct 8 2015 09:09pm)
ha rezs megsertodik akkor ott vege mindennek


tudom, most hallgathatom az ANYÁD XD meg így szopatom úgy szopatom egy joke postért életem végéig
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 8 2015 03:13pm
Quote (llllllllllll @ Oct 8 2015 09:59pm)


>>>>>>>


Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2015 03:16pm
Quote (Karan2_Returned @ Oct 8 2015 09:13pm)


jó, de ez pasi
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 8 2015 03:17pm
Quote (Karan2_Returned @ Oct 8 2015 10:13pm)


ez ugy néz ki mint egy random kínai lol player.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 8 2015 03:27pm
Quote (llllllllllll @ Oct 8 2015 10:16pm)
jó, de ez pasi


nekem tetszik )
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 8 2015 03:33pm
Quote (llllllllllll @ 8 Oct 2015 22:59)


ronda
viszont ma buszon láttam egy gyönyörű sárga lányt
tényleg 10/10 volt, pedig nem jönnek be a kínaiak / koreaiak / japánok / akármik
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2015 03:39pm
Quote (fahrii @ Oct 8 2015 09:33pm)
ronda
viszont ma buszon láttam egy gyönyörű sárga lányt
tényleg 10/10 volt, pedig nem jönnek be a kínaiak / koreaiak / japánok / akármik


fárikám, elhiszem, hogy a pénzügyön rengeteg szép lány rohangál, de a fejlesztők között meg kell becsülni ami van!
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 8 2015 03:39pm
Quote (llllllllllll @ Oct 8 2015 11:39pm)
fárikám, elhiszem, hogy a pénzügyön rengeteg szép lány rohangál, de a fejlesztők között meg kell becsülni ami van!


En anyad segget jobban csiptem bar mar eleg oreg
Igy csak belekopok a szajaba es taknyosra szopatom minden ejjel
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2015 03:47pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 8 2015 09:39pm)
En anyad segget jobban csiptem bar mar eleg oreg
Igy csak belekopok a szajaba es taknyosra szopatom minden ejjel


látom magam előtt, ahogy a sötét szobában ülve süti az fejedet a monitor fénye és verejtékező homlokkal gyepálod az f5-öt, hogy mikor postolok már és már copy pastelhesd is a hülyeségedet, aztán elégedetten hátradőlsz, hogy hú de vicces voltál már megint
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 8 2015 03:49pm
Quote (Karan2_Returned @ Oct 8 2015 10:13pm)


konnektor orrú
Go Back To Magyar Topic List
Prev1477347744775477647775001Next
Closed New Topic New Poll