d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1477147724773477447755001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 8 2015 10:33am
Lol
Egy csajjal volt közös órám, vegig bámulta a karom, csomószor lattam h odafordult (mellette ültem).
Óra utan mentem a buszhoz, lattam h megy Előttem ő is.
Felszáll egy busra ami kb 5 percel megy az előtt ami nekem kell.
Megáll a buszon kb velem szembe az ajtóba.
Oda megyek hozzá megkérdem h az a busz megáll e a centrumba mert én oda mennék de nem várok akkor már 5p-t.

Erre ő.

Nem tudja... de leszáll akkor ő is, megy az 5pel későbbivel.
A buszon megtudtam tőle h miskolci és a centrumban lakik és oda is megy.
????????????????

Amugy jot beszélgettünk a buszon es epikus segge van.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 8 2015 10:34am
Quote (fahrii @ 8 Oct 2015 18:33)
Lol
Egy csajjal volt közös órám, vegig bámulta a karom, csomószor lattam h odafordult (mellette ültem).
Óra utan mentem a buszhoz, lattam h megy Előttem ő is.
Felszáll egy busra ami kb 5 percel megy az előtt ami nekem kell.
Megáll a buszon kb velem szembe az ajtóba.
Oda megyek hozzá megkérdem h az a busz megáll e a centrumba mert én oda mennék de nem várok akkor már 5p-t.

Erre ő.

Nem tudja... de leszáll akkor ő is, megy az 5pel későbbivel.
A buszon megtudtam tőle h miskolci és a centrumban lakik és oda is megy.
????????????????

Amugy jot beszélgettünk a buszon es epikus segge van.


látod fári, ennyire egyszerűen megy, ha kimered nyitni a pofád

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 8 2015 10:34am
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 8 2015 10:38am
Quote (fahrii @ Oct 8 2015 05:33pm)
Lol
Egy csajjal volt közös órám, vegig bámulta a karom, csomószor lattam h odafordult (mellette ültem).
Óra utan mentem a buszhoz, lattam h megy Előttem ő is.
Felszáll egy busra ami kb 5 percel megy az előtt ami nekem kell.
Megáll a buszon kb velem szembe az ajtóba.
Oda megyek hozzá megkérdem h az a busz megáll e a centrumba mert én oda mennék de nem várok akkor már 5p-t.

Erre ő.

Nem tudja... de leszáll akkor ő is, megy az 5pel későbbivel.
A buszon megtudtam tőle h miskolci és a centrumban lakik és oda is megy.
????????????????

Amugy jot beszélgettünk a buszon es epikus segge van.


miért gondolod azt hogy minden nő a karodat bámulja?
amúgy GGGGGGGGGGGGGGZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 8 2015 10:44am
Quote (fahrii @ 8 Oct 2015 18:33)
Lol
Egy csajjal volt közös órám, vegig bámulta a karom, csomószor lattam h odafordult (mellette ültem).
Óra utan mentem a buszhoz, lattam h megy Előttem ő is.
Felszáll egy busra ami kb 5 percel megy az előtt ami nekem kell.
Megáll a buszon kb velem szembe az ajtóba.
Oda megyek hozzá megkérdem h az a busz megáll e a centrumba mert én oda mennék de nem várok akkor már 5p-t.

Erre ő.

Nem tudja... de leszáll akkor ő is, megy az 5pel későbbivel.
A buszon megtudtam tőle h miskolci és a centrumban lakik és oda is megy.
????????????????

Amugy jot beszélgettünk a buszon es epikus segge van.


Szerintem ez kamu, mint Vis sztorijai.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 8 2015 10:54am
Quote (Genthor @ 8 Oct 2015 18:44)
Szerintem ez kamu, mint Vis sztorijai.


Kurvara nem, ilyennel nem kamuznek. Am tenyleg azert kérdeztem meg mert érdekelt nem gondoltam h csak ezert leszáll teljesen indokolatlanul
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 8 2015 10:57am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 8 2015 06:34pm)
látod fári, ennyire egyszerűen megy, ha kimered nyitni a pofád


ez
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 8 2015 11:09am
Quote (Jancsipapa @ Oct 8 2015 05:57pm)
ez


Az.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 8 2015 11:18am
Quote (fahrii @ Oct 8 2015 05:33pm)
Lol
Egy csajjal volt közös órám, vegig bámulta a karom, csomószor lattam h odafordult (mellette ültem).
Óra utan mentem a buszhoz, lattam h megy Előttem ő is.
Felszáll egy busra ami kb 5 percel megy az előtt ami nekem kell.
Megáll a buszon kb velem szembe az ajtóba.
Oda megyek hozzá megkérdem h az a busz megáll e a centrumba mert én oda mennék de nem várok akkor már 5p-t.

Erre ő.

Nem tudja... de leszáll akkor ő is, megy az 5pel későbbivel.
A buszon megtudtam tőle h miskolci és a centrumban lakik és oda is megy.
????????????????

Amugy jot beszélgettünk a buszon es epikus segge van.


esiest ever
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2015 11:51am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 8 2015 01:45pm)
En anyadet jobban csiptem bar mar eleg oreg
Igy csak belekopok a szajaba es taknyosra szopatom minden ejjel


:D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 8 2015 12:35pm
Voltam a cutlerben edzeni. Az előző esetből egész sok önbizalmat merítettem. Am lehet csak azert tudtam ilyen jol elbeszélgetni a csajjal mert látszott rajta h kurvara zavarban van és úgy éreztem én vagyok a dominansabb, azaz közvetlen voltam, nem mint általában.

Fahri első kontaktusa egy nősténnyel looool
Go Back To Magyar Topic List
Prev1477147724773477447755001Next
Closed New Topic New Poll