Quote (ClaSSikal @ Mar 7 2010 10:56pm)
eggyet értek veled.
ha ien noob vagy akkor tényleg felesleges feljönnöd
eggyet
ien
Quote (Oberon_os @ Mar 7 2010 10:52pm)
Kezdem úgy érezni, hogy felesleges feljárnom erre a kurva kibaszott hunsubra, a kurva kibaszott buta emberekhez, rly. Már így is alig postolok...
egyébként én is :/
régen sokkal jobb volt
This post was edited by Vharimatras on Mar 7 2010 03:57pm