d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1476477478479480830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,542
Joined: Jan 6 2009
Gold: 4.00
Warn: 10%
Mar 7 2010 03:35pm
Quote (Vharimatras @ Mar 7 2010 09:26pm)
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ja mellesleg jó szar az a belt, ennyit se tudsz?


tehetek róla h nyomi botomnak ien g*ci esik?


de most nem? szar a neted haver akkor ne sírj h lassu a képfeltöltés.

This post was edited by ClaSSikal on Mar 7 2010 03:36pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 7 2010 03:52pm
Kezdem úgy érezni, hogy felesleges feljárnom erre a kurva kibaszott hunsubra, a kurva kibaszott buta emberekhez, rly. Már így is alig postolok...
Member
Posts: 18,542
Joined: Jan 6 2009
Gold: 4.00
Warn: 10%
Mar 7 2010 03:56pm
Quote (Oberon_os @ Mar 7 2010 09:52pm)
Kezdem úgy érezni, hogy felesleges feljárnom erre a kurva kibaszott hunsubra, a kurva kibaszott buta emberekhez, rly. Már így is alig postolok...


eggyet értek veled.

ha ien noob vagy akkor tényleg felesleges feljönnöd
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 7 2010 03:56pm
Quote (ClaSSikal @ Mar 7 2010 10:56pm)
eggyet értek veled.

ha ien noob vagy akkor tényleg felesleges feljönnöd


eggyet
ien

Quote (Oberon_os @ Mar 7 2010 10:52pm)
Kezdem úgy érezni, hogy felesleges feljárnom erre a kurva kibaszott hunsubra, a kurva kibaszott buta emberekhez, rly. Már így is alig postolok...


egyébként én is :/
régen sokkal jobb volt :(

This post was edited by Vharimatras on Mar 7 2010 03:57pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 7 2010 03:58pm
Nah oks... last, jó ideig.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 7 2010 03:59pm
Quote (Oberon_os @ Mar 7 2010 10:58pm)
Nah oks... last, jó ideig.


el ne menj
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 7 2010 04:03pm
Quote (ClaSSikal @ 7 Mar 2010 22:25)
tehetek róla hogy szar a neted és nemtölti be? vegyél jobb netet asztán cry.


ne legyél már hülye pls, kurvalassan hozza be a képeket
Member
Posts: 596
Joined: Feb 11 2010
Gold: 112.70
Mar 7 2010 04:16pm
ez ér vmit?
Member
Posts: 18,542
Joined: Jan 6 2009
Gold: 4.00
Warn: 10%
Mar 7 2010 04:18pm
Quote (carloska @ Mar 7 2010 10:16pm)
ez ér vmit?
http://noob.hu/2010/03/07/vmnflbf.PNG


nem.
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Mar 7 2010 04:30pm
Quote (SirCsimbok @ 7 Mar 2010 19:27)
euhclben megéri megvenni?
Spirit st 45@ 35 fcr 102 mana 136 base def --> 100fg


Adok én neked 100fgért, 45/35/112t
Go Back To Magyar Topic List
Prev1476477478479480830Next
Closed New Topic New Poll