d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1476847694770477147725001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 8 2015 12:44am
Quote (fahrii @ Oct 8 2015 07:40am)
A lányok tetszenek, alig várom h holnap megkapjam a fizetésem és elmehessek kurvázni. Már ki is néztem egyet a rosszlanyokon :p


Az sokat fog javítani az önbizalmadon.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 8 2015 12:52am
Quote (-joey- @ 8 Oct 2015 08:44)
Az sokat fog javítani az önbizalmadon.


Hát ha nem is javít de 1,5 eve nem értem már nőhöz szóval valamilyen szinten segít majd.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 8 2015 01:00am
Quote (fahrii @ 8 Oct 2015 08:40)
A lányok tetszenek, alig várom h holnap megkapjam a fizetésem és elmehessek kurvázni. Már ki is néztem egyet a rosszlanyokon :p


:D a milfre meg visszakacsintottal volna es meg a baszastol is elment volna a kedved, annyira megbaszott volna.

This post was edited by ecneB on Oct 8 2015 01:14am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 8 2015 01:17am
Quote (ecneB @ 8 Oct 2015 09:00)
:D a milfre meg visszakacsintottal volna es meg a baszastol is elment volna a kedved, annyira megbaszott volna.


Ez
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 8 2015 01:27am
Quote (ecneB @ Oct 8 2015 09:00am)
:D a milfre meg visszakacsintottal volna es meg a baszastol is elment volna a kedved, annyira megbaszott volna.


lel

Quote (fahrii @ Oct 8 2015 08:52am)
Hát ha nem is javít de 1,5 eve nem értem már nőhöz szóval valamilyen szinten segít majd.



pedig easiest dolog ever

This post was edited by miertvagyokilyenjokerdojel on Oct 8 2015 01:27am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 8 2015 02:30am
basszameg elaludtam
kell nekem fél2ig kriszékkel cséznem
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 8 2015 02:32am
Quote (Vismajor @ Oct 8 2015 09:30am)
basszameg elaludtam
kell nekem fél2ig kriszékkel cséznem


vagy kemenyen, vagy sehogy!
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 8 2015 02:49am
Quote (Vismajor @ Oct 8 2015 09:30am)
basszameg elaludtam
kell nekem fél2ig kriszékkel cséznem


ha ez vigasztal en is elaludtam
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 8 2015 02:58am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 8 2015 09:49am)
ha ez vigasztal en is elaludtam

thumbsup
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 8 2015 04:01am
Quote (Vismajor @ 8 Oct 2015 09:30)
basszameg elaludtam
kell nekem fél2ig kriszékkel cséznem


lowok vagytok en meg toltam egyet fel3kor
Go Back To Magyar Topic List
Prev1476847694770477147725001Next
Closed New Topic New Poll