Quote (llllllllllll @ 5 Oct 2015 21:31)
kaptam állásajánlatot
küldjek emailcímet
megadtam a cégeset
lehet nem kéne részegen HR-esekkel beszélgetnem
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 5 Oct 2015 21:44)
okos gyerek ez az ubi
Mintha lenne bármi jelentősége...
Én is csomót leveleztem az új hellyel a bentiről, mert a g le volt tiltva és nem volt kedvem mobilról szenvedni.